Znakowanie Gadżetów

grawer_warszawa

W naszej pracowni znakujemy prawie wszystkie rodzaje gadżetów, materiałów reklamowych oraz oznakowanie logistyczne produktów i innych materiałów. Nasi graficy wykonają od projektu do wizualizacji produktu.

Niektóre ceny znakowania laserowego, przed zamówieniem nasi pracownicy zawsze potwierdzają ceny:

Grawerowanie laserowe zegarków, medalików, łyżeczek i podobnych do 10 cm2 – cena od 20 zł
Dzbanek butelka do 10 cm2 cena od 25 zł

Grawer Laserowy CO2:

Najpopularniejszy laser na rynku dzięki niemu możemy znakować największą gamę produktów takich jak plastik, drewno, skórę, gumę, metale, papier itp.
Dane:Powierzchnia robocza: 635×450 mm, Wysokość Robocza: 0 – 160 mm, Prędkość 1 m/sec., Rozdzielczość 1000 DPI

Grawer Laserowy FIBER:

Jest to najnowsza technologia półprzewodnikowa do grawerowania i znakowania metali i art. reklamowych. Nasza maszyna ma pole robocze 11×11 cm, o mocy 20W. Posiadamy przystawkę do grawerowania długopisów dzięki której jesteśmy w stanie wykonać do 1000 szt. na godzinę.

Tampodruk:

Najpopularniejszy rodzaj nadruku na gadżetach reklamowych. Stanowi tanią i efektowną formę reklamy.

Sitodruk:

Bardziej wymagająca technologia druku charakteryzuje się dużą trwałością oraz daje się nanieść niemal na każdy materiał.

Nadruk UV:

Nadruk idealny przy niskonakładowych zleceniach do 100 szt., bez kosztów matryc oraz przygotowania i czyszczenia.

Sublimacja:

Nadruki utwardzane termicznie dzięki czemu stanowią jedną z najtrwalszych nadruków na rynku. Nadruki wykonujemy na koszulkach, tabliczkach metalowych, Płytkach ceramicznych, Kubkach, Talerzykach.

Centrum Znakowania Laserowego i Nadruków w JózefowieGadżety firmowe lub okolicznościowe stały się stałym elementem naszej działalności. Znakujemy laserowo Butelki, Portfele, Teczki, Kalendarze, Długopisy, Pióra i inne drobne upominki. Oferujemy: Długopisy grawerowane, Zestawy z Piórem, USB – Nowe Modele, T-shirt, Zegary, Kalkulatory, Do Wina, Ze Skóry, Breloki, Dla Kibiców, Otwieracze, dla Dzieci, Czapki, Torby, Norze, Parasole, Narzędzia, Latarki, Kubki, Ekologiczne, Smycze, Piersiówki, Termosy, Na Grilla, Sportowe, Gry i Zabawy, Kalendarze, Teczki, Do Golfa, Do Komputera, Narzędzia, i Inne…

Cennik grawerowania znajdą Państwo na stronie: www.otwock.webd.pl
*podane ceny są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od produktu, czasu pracy i nakładu środków.

Najnowsze Realizacje znajdą Państwo na FB: www.facebook.com/3dlspl

Katalogi On-Line:

katalog-gadzetow-2

katalog-gadzetow-1

katalog-gadzetow-3