Teczki

Teczki Ofertowe, Segregatory.

Teczki Ofertowe

Mają wielką misję: okiełznać biurowe dokumenty i godnie reprezentować firmę na spotkaniach biznesowych. Trzeba przyznać, że dzięki możliwościom, jakie daje drukarnia online, są w tym wyjątkowo skuteczne. Solidnie wykonane teczki z Twoim logo potrafią zdziałać naprawdę wiele, gdy chodzi o wizerunek firmy. Oferujemy klasyczne kartonowe teczki oraz teczki skoroszytowe, które są bardziej pojemne i umożliwiają wpięcie dokumentów. Duży wybór podłoży, opcjonalne uszlachetnienie folią (zalecane) i wybiórczym lakierem UV.

A4  (479 x 338 mm), 350g kreda mat

Teczka z nowym, ergonomicznym wykrojnikiem i szerokim grzbietem w formacie A4 479 x 338 mm. Drukowana na papierze kredowym mat i dostępna w 3 formach uszlachetniania: z folią błysk, mat, jak również bez foliowania. Opcjonalnie teczka może być zaopatrzona w gumkę, która ułatwia zamknięcie.

Kreda mat 350g

Kreda mat 350g to dwustronnie bielony karton. Jest to papier o większej gładkości niż karton 300g, ale o mniejszej sztywności.

Folia błysk jednostronnie – awers, lub z folią matowa.

Produkt jest uszlachetniany jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jego trwałość. Na drugiej stronie, niepowleczonej folią błysk, można pisać. Folia błysk, którą często stosuje się do powlekania podłoży papierowych, posiada dwie istotne cechy. Z jednej strony produkty wyglądają bardzo artakcyjnie i zwracają na siebie uwagę, a z drugiej w znacznym stopniu poprawie ulega wytrzymałość podłoża na rozrywanie czy gniecenie.

Jednostronnie kolorowe  lub Dwustronnie kolor

Jednostronny lub dwustronny  zadruk w pełnym kolorze ( full kolor CMYK). Bardzo wysokiej jakości druk w technice offsetowej.

Dwa rodzaje grzbietów, pojedynczy lub podwójny big 5mm

Możliwość wyboru dwóch rodzajów bigowania w zależności od ilości materiałów.

Druk już od 10 szt. offset od 50 szt.

Staramy się drukować w pakietach 50,  100, 200, 250, 300, 500, 1000 szt. ale jesteśmy w stanie wykonać każdą ilość w zależności od państwa zapotrzebowania.

Segregatory

Przechowują, porządkują, reklamują. Segregatory firmowe to niezwykle praktyczny element wyposażenia biura. Trwałe i estetyczne, są udaną inwestycją w wizerunek firmy. Znakomicie prezentują się na półce i stanowią efektowną oprawę przechowywanych dokumentów. Drukarnia online zapewnia tani druk segregatorów w trzech popularnych formatach. Segregatory są uszlachetnione folią matową lub błyszczącą. Aby nadać im indywidualny, efektowny wygląd, warto wykorzystać lakier wybiórczy UV.

Kreda błysk 170g

Papiery kredowe o wyższych gramaturach często stosowane są do produktów, w których wymagana jest wysoka jakość materiału i odwzorowanie kolorystyczne (np. prospekty, broszury czy foldery firmowe).

A4 (210 x 297 mm), A5 (148×210 mm), DL (110×210 mm)

Produkt w standardowym formacie A4 o wymiarach 210 x 297 mm.

full kolor CMYK, folia błysk lub matowa

Zewnętrzna okładka zadrukowana full kolor, uszlachetniania folią błysk.

bez zadruku, folia błysk

Wewnętrzna wkładka bez zadruku, uszlachetniana folią błysk.

Szerokość grzbietu – 2 cm, 4 cm, 6,2 cm

Grzbiet segregatora w zależności od 2 cm do 6,2 cm.

Mechanizm – 2 lub 4 ringowy typu D

Mechanizm metalowy, w kolorze srebrnym, przytwierdzony do tylnej okładki. Posiada 2 lub 4  ringi w kształcie litery D, pozwalające na wpięcie dokumentów.

Druk już od 5 szt.

Druk nisko nakładowy jak i wysokonakładowy.

Okładki na Dyplomy

Teczki/okładki na dyplomy, świadectwa, certyfikaty, pisma referencyjne formatu A4. Wykonane są z kartonu białego dwustronnie powlekanego, 300 g/m². Teczki oferujemy w dwóch wariantach:

Teczki jednostronne: zadrukowane jednostronnie w pełnym kolorze (4/0 CMYK), uszlachetnione jednostronnie laminatem mat/błysk

Teczki dwustronne: zadrukowane dwustronnie w pełnym kolorze (4/4 CMYK), uszlachetnione dwustronnie laminatem mat/błysk

Teczka posiada wewnątrz zakładkę na założenie/przytrzymanie dokumentu. Zakładka ta jest drukowana na osobnych arkuszach i doklejana. Druk 4/0 CMYK, na kartonie dwustronnie powlekanym 300g/m,2 uszlachetniany laminatem mat/błysk (zawsze zgodnie z uszlachetnianiem frontu).