Banery

Banery Reklamowe – Druk i Projektowanie.

Banery to podstawowe nośniki reklamy. Są to tanie, łatwe w montażu nośniki reklamy od malutkich do wielometrowych. Na banerze możemy wydrukować niemal wszystko. Od prostych informacji typu SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ do złożonych reklam produktów. Materiał jest trwały, krawędzie zabezpieczone zgrzewem oraz zaoczkowane co 50 cm. Szerokość standardowych szerokości to 100, 125, 150, oraz duża maszyna 210, 240, 250, 310 cm. Długości rolek mają po 50 mb. Możliwość wykonania tunelu zamiast oczek lub wykonania bez zgrzewu do napinania bezpośredniego.

Projekty banerów.

Proste projekty jednokolorowe wykonujemy GRATIS. Ale możemy również wykonać dowolny projekt graficzny. Dobry projekt to podstawa sukcesu a my wiemy jak go wykonać. W naszym studiu możemy wykonać od zdjęć lub grafik do kompletnego projektu.

Banery Laminowane 510g

Jest to najpopularniejszy baner tani i solidny. do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. W szerokościach 100, 125, 150 cm (po zgrzaniu)

Baner Powlekany 510g

Dużo mocniejszy i wytrzymalszy baner zalecany do stosowania w miejscach gdzie może być narażony na silne podmuchy wiatru.  W szerokościach 100, 125, 150 cm (po zgrzaniu)

Baner BLOCKOUT

Mocniejszy i wytrzymalszy baner, baner posiada rdzeń wzmacniający i nie przepuszczający światła.  W szerokościach 100, 125, 150 cm (po zgrzaniu)

Baner Odblaskowy

Rewelacyjny materiał dzięki któremu po zmroku będzie widoczny, wystarczy go trochę oświetlić aby uzyskać efekt świecenia. Obecnie dostępny w szerokości 95 cm (po zgrzaniu).

Banery są zgrzewane i oczkowane co 50cm, możliwość wykonania tunelu lub pozostawienia bez obróbki.

Inne usługi

Możliwa dostawa na terenie powiatu Otwockiego i Wawra. Dalsze lokalizacje wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wykonujemy również montaże, nasi specjaliści dojadą i zamontują baner we wskazanej lokalizacji, Wykonujemy również pomiary u klienta, w celu umówienia się prosimy o kontakt i umówienie wizyty.