PLEXI

Ekspozytory z plexi

Od lat wykonujemy wyroby z plexi, są to statuetki, ślubne i kościelne dewocjonalia, okolicznościowe podziękowania i nagrody, podstawki pod wizytówki, ulotki z grawerem laserowym lub bez. Podstawki pod biżuterie, ekspozycja towaru.
Cena wycinania dowolnych kształtów z PLEXI 3 mm b/b – 0,05 zł/cmb + Przygotowanie pliku i ustawienie maszyny 15 zł /Ceny netto. Cena nie obejmuje materiału.

Obudowy i osłony z plexi giętego. Dowolny kształt wycinany CNC oraz gięty do 1 m.

Patyczki do lodów – Najnowszy trend to patyczki do kuwet z lodami z nadrukiem UV. Nadruk kończy się w połowie jest trwały i estetyczny, odporny na ścieranie. Dzięki takiemu oznakowaniu lody lody będą lepiej rozpoznawalne i szybciej się sprzedadzą.

Tabliczki Informacyjne z Plexi,

Litry, Logotypy i znaki przestrzenne

Breloki

Podstawki i Wizytowniki z Plexi

Nasze możliwości oraz zaplecze pozwalają zaoferować bardzo szeroką gamę wyrobów oraz produktów. Dzięki nam wizualizacja Państwa firmy nabierze nowych kształtów i wzmocni pozycję na rynku.

Osłony z Plexi

Osłony z Plexi bezbarwnej 2mm, 3mm, 4mm, 5mm lub inny wymiar. Format

Nasze możliwości oraz zaplecze pozwalają zaoferować bardzo szeroką gamę wyrobów oraz produktów. Dzięki nam wizualizacja Państwa firmy nabierze nowych kształtów i wzmocni pozycję na rynku. Zobacz co jeszcze robimy 🙂