Oklejanie Samochodów

Witamy w naszej pracowni reklam, zajmujemy się oklejaniem pojazdów już od 18 lat. Oferujemy kompleksowe oklejania samochodów reklamą. Ponadto zajmujemy się zmianą koloru, przyciemnianiem szyb, projektowaniem i różnymi nietypowymi rozwiązaniami. Ponadto dużym powodzeniem cieszą się magnesy reklamowe na samochody. W naszej ofercie znajdą państwo wiele ciekawych rozwiązań.

Naklejki plotowane.

Naklejki wycinane ploterowo z folii barwionej w masie są jedną z najtrwalszych reklam, ich trwałość jest największa. W ofercie posiadamy ekonomiczne (3-5 lat) oraz polimerowe (5-9 lat). Żywotność w dużym stopniu zależy od eksploatacji. Przy dużych przetłoczeniach stosujemy folie wylewne.

Naklejki drukowane.

Drukujemy naklejki ekonomiczne, naklejki polimerowe oraz wylewne. W zależności od wypukłości i przetłoczeń. Średnia żywotność to ok 3 lat. Istnieje możliwość zabezpieczenia wydruku laminatem dzięki czemu żywotność naklejek może się zwiększyć dwukrotnie. Druk wysokiej rozdzielczości 720 DPI full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych, co czyni go pod względem jakości i trwałości jednym z lepszych rozwiązań.

Folia OWV.

Folia OWV perforowana używamy do oklejania szyb w pojazdach.  Druk wysokiej rozdzielczości full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Naklejki Odblaskowe.

Dużą popularnością cieszą się naklejki odblaskowe, dzięki nim wasza reklama będzie lepiej widoczna i rozpoznawalna. 

Przyciemnianie szyb.

Posiadamy szeroką gamę folii przyciemniających w zależności od efektu który chcą Państwo uzyskać.

Laminowanie Wydruków.

Możemy zwiększyć żywotność oraz odporność na uszkodzenia dzięki laminowaniu wydruków. Laminaty dwukrotnie zwiększają żywotność reklam na samochodach.

Naklejki Magnetyczne.

Naklejki magnetyczne na samochody są u nas wykonywane od lat. Druk na folii wysokiej rozdzielczości full kolor 720 DPI odporny na działanie czynników atmosferycznych. Stosujemy głównie magnesy 0,7 mm. Możliwość zamówienia mocniejszego magnesu.

Naklejki na łodzie.

Oprócz naklejek rejestracyjnych oferujemy naklejki z nazwami jednostek, ozdobne, specjalne w zależności od gustu lub projektu.

Oklejanie Motorów i skuterów.

Coraz częściej zgłaszają się do nas właściciele motorów i skuterów aby nanieść reklamę lub odtworzyć naklejki.

facebook-logo  www.facebook.com/3dlspl – więcej realizacji, zapraszamy do polubienia 🙂