Logotypy

Projekty Logotypów, znaków, piktogramów.

Tworząc firmę warto zainwestować w prawidłowe i niepowtarzalne logo w celu lepszej identyfikacji Państwa firmy. Dzięki logo Państwa firma będzie lepiej rozpoznawalna na rynku. Od lat projektujemy logotypy i umieszczamy je na rożnych produktach.

Proste Logo

Czasami wystarczy proste logo i odpowiednio dobrane kolory. Logo powinno tak zaprojektowane aby w prosty sposób można było go umieszczać na wszelkiego rodzaju gadżetach, koszulkach, pieczątce, reklamach. Często łączymy nazwę domeny firmy z nazwą rejestrową co szybciej przekierowuje uwagę klienta na stronę i do aktualnej oferty.

Księga znaku

Dużym firmom zalecamy stworzenie przynajmniej prostej księgi znaków. Warto zobaczyć jak nasze logo wygląda na kopertach, samochodzie, gadżetach, witrynie. Jeżeli firma ma oddziały w całej Polsce ważne aby marka była dobrze rozpoznawalna i można było ją zidentyfikować bez problemu. Za zwyczaj wykonujemy trzy rodzaje księgi znaków mała średnia i duża. Możemy również dostosować księgę indywidualnych potrzeb.

Znaki graficzne, Piktogramy, Herby

Oprócz logotypów ważnym czynnikiem są projekty znaków graficznych, piktogramów, herbów i innych istotnych znaków łatwo rozpoznawalnych i przyciągających wzrok. Klienci są wzrokowcami i często sama teść na produktach nie wystarcza i warto ją wzbogacić w dodatkowe elementy.

Poniżej część naszej kolekcji co miesiąc wprowadzamy nowe wzory na rynek, do każdego wzoru podchodzimy indywidualnie.