Banery

Banery Reklamowe

 


Banery to podstawowe nośniki reklamy. Są to tanie, łatwe w montażu nośniki reklamy od malutkich do wielometrowych. Na banerze możemy wydrukować niemal wszystko. Od prostych informacji typu SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ do złożonych reklam produktów. Materiał jest trwały, krawędzie zabezpieczone zgrzewem oraz zaoczkowane co 50 cm. Szerokość standardowych szerokości to 100, 125, 150, oraz duża maszyna 210, 240, 250, 310 cm. Długości rolek mają po 50 mb. Możliwość wykonania tunelu zamiast oczek lub wykonania bez zgrzewu do napinania bezpośredniego. W trakcie druku tolerancja może się wahać +/- 2%, kolorystyka jest zgodna z drukiem offsetowym.

Projekty banerów.

Proste projekty jednokolorowe wykonujemy GRATIS. Ale możemy również wykonać dowolny projekt graficzny.
Aby zamówić projekt prosimy podać wymiary, hasło główne, treść, dane logistyczne – adres, telefon, strona, określić kolory. Charakter w jakim ma być wykonany. Dodatkowo należy przygotować zdjęcia dla grafika, logo. Jeżeli mają znajdować się piktogramy lub inne grafiki można dołączyć lub możemy zaprojektować indywidualne. Nie sposób określić wszystkiego więc nasi graficy często się kontaktują w celu uzupełnienia informacji.

Banery Laminowane 510g

Jest to najpopularniejszy baner tani i solidny. do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. W szerokościach 100, 125, 150 cm (po zgrzaniu), 300 cm lub inny dowolny wymiar, w przypadku większych banery są zgrzewane ze sobą.

Baner Powlekany 510g

Dużo mocniejszy i wytrzymalszy baner zalecany do stosowania w miejscach gdzie może być narażony na silne podmuchy wiatru.  W szerokościach 100, 125, 150 cm (po zgrzaniu), 300 cm lub inny dowolny wymiar, w przypadku większych banery są zgrzewane ze sobą.

Baner BLOCKOUT

Mocniejszy i wytrzymalszy baner, baner posiada rdzeń wzmacniający i nie przepuszczający światła.  W szerokościach 100, 125, 150 cm (po zgrzaniu), 300 cm lub inny dowolny wymiar, w przypadku większych banery są zgrzewane ze sobą.

Baner Odblaskowy

Rewelacyjny materiał dzięki któremu po zmroku będzie widoczny, wystarczy go trochę oświetlić aby uzyskać efekt świecenia. Obecnie dostępny w szerokości 95 cm, 125 cm, 150 cm (po zgrzaniu),  300 cm lub inny dowolny wymiar, w przypadku większych banery są zgrzewane ze sobą.

Banery są zgrzewane i oczkowane co 50cm, możliwość wykonania tunelu lub pozostawienia bez obróbki.

Montaż Banerów i dostawa

Możliwa dostawa na terenie powiatu Otwockiego i Wawra. Dalsze lokalizacje wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wykonujemy również montaże, nasi specjaliści dojadą i zamontują baner we wskazanej lokalizacji. Wykonujemy również pomiary u klienta.

Gotowe Projekty

Projekty można wykonać samodzielnie lub u swojego grafika. Pliki do druku powinny być w formacie TIF i kolory CMYK w skali 1:1 o rozdzielczości 72 DPI, małe formaty mogą być w rozdzielczości do 200 DPI. Proste projekty bez efektów specjalnych i przejść można zapisać w PDF formie do druku z fontami zamienionymi na krzywe.