Długopisy, Ołówki

Długopisy Metalowe

Długopisy metalowe z grawerem w Józefowie k./Otwocka to największa oferta materiałów reklamowych w powiecie. Najbardziej rozpoznawalne marki to długopis metalowy COSMO z grawerem laserowym. Obecnie wprowadziliśmy wiele modeli nowych w różnych kolorach oraz dotykowe Touch Pen do tabletów i smartfonów. Oprócz kolekcji milenium oferujemy setki długopisów od różnych producentów. Długopisy mogą być z grawerem lub nadrukiem. Posiadamy tampodruk 3-kolorowy do nadruków na długopisach.

Kolekcja Milenium. Podane ceny są cenami szacunkowymi, nie obejmują kosztów znakowania, nadruków, graweru, przepakowania. W niektórych przypadkach w przypadku mniejszej ilości mogą zostać doliczone koszty logistyczne. W sprawie zamówień prosimy o kontakt z naszym biurem. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.
Długopisy z Grawerem lub Nadrukiem tampondruk w super cenach !

Wykonujemy również Grawerowanie na powierzonych długopisach, piórach oraz ołówkach.

Długopisy plastikowe.

*wtyczka flash w niektórych przeglądarkach wymaga ręcznej aktywacji.

Ołówki, kredki.

 

Znakowanie:

Możemy wykonać nadruk na materiałach lub Grawer laserowy. Szczegóły grawerowania w zakładce Znakowanie. Na materiałach piśmiennych wykonujemy za zwyczaj trzy rodzaje nadruków. Tampodruk, Grawer laserowy lub nadruk UV (od 1 szt.* oferta już wkrótce dostępna)

Produkty pakowane są po 50 lub po 100 szt. Materiały które posiadamy na stanie w Biurze możemy wykonać od 1 szt.

Otwock, Józefów, Michalin, Wawer, Falenica, Wiązowna, Kołbiel, Celestynów, Karczew, Góra Kalwaria, Warszawa