Długopisy

Długopis z logo firmy to tania i skuteczna reklama dla firm ale nie tylko. Obecnie długopisy zamawiają Szkoły, Urzędy nawet zdarzają się nietypowe okazjonalne zamówienia.

Długopisy Metalowe z LOGO

Długopisy metalowe z grawerem w Józefowie k./Otwocka to największa oferta materiałów reklamowych w powiecie.

Kolekcja Milenium. Podane ceny są cenami szacunkowymi, nie obejmują kosztów znakowania, nadruków, graweru, przepakowania. W niektórych przypadkach w przypadku mniejszej ilości mogą zostać doliczone koszty logistyczne. W sprawie zamówień prosimy o kontakt z naszym biurem. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT.
Długopisy z Grawerem lub Nadrukiem tampondruk w super cenach ! Oprócz kolekcji milennium posiadamy wiele więcej modeli z innych kolekcji.

Długopisy mogą być grawerowane lub z nadrukiem. Dodatkowo można u nas zamówić opakowania i zlecić nam znakowanie własnych długopisów. Często agencje nie posiadające własnych pracowni zlecają nam usługi znakowania. Długopisy można znakować z jednej strony oraz z dwóch stron.

Długopisy plastikowe.

Długopisy plastikowe z logo często stanowią tańszą i masową reklamę dla firmy. Jednak zdarzają się modele droższe od metalowych i jakościowo lepsze.  Długopisy są głównie kierowane pod nadruk. Posiadamy możliwość nadruku do trzech kolorów z jednej lub z dwóch stron. Niektóre modele posiadające powłokę metaliczną możemy grawerować.  

Ołówki, kredki.

 

Bardzo popularna opcja dla szkół, urzędów oraz na imprezy z dziećmi. Ołówki można grawerować laserowo oraz wykonać na nich nadruk. Inne modele do szkół a inne dla stolarzy. Możliwość wykonania personalizacji imion i nazwisk.

Znakowanie:

Możemy wykonać nadruk  lub Grawer laserowy. Szczegóły grawerowania w zakładce Znakowanie. Na materiałach piśmiennych wykonujemy za zwyczaj tampodruk lub Grawer laserowy. Grawer możemy wykonać od jednej sztuki na naszym lub powierzonym. Znakujemy jedno lub dwustronnie. Przy grawerowaniu jest możliwa personalizacja danych, imion, nazwisk.

Grawerowanie Usługowe.

Grawerowanie na Piórach i długopisach w zestawach podarunkowych. Możemy wykonać grawer na jednej stronie lub dwóch stronach. Można również wykonać grawer na większości opakowań lub zrobić tabliczkę okolicznościową i ją nakleić.

Otwock, Józefów, Michalin, Wawer, Falenica, Wiązowna, Kołbiel, Celestynów, Karczew, Góra Kalwaria, Warszawa