Grawer i Nadruki

Grawerowanie Laserowe 3D Laser Studio – Józefów k./Otwocka

Grawer stał się jedną z najpopularniejszych form znakowania wszelkich gadżetów i prezentów indywidualnych jak i firmowych. Dzięki znakowaniu mogą Państwo uzyskać niepowtarzalny efekt, złożyć dedykację lub oznakować trale przed kradzieżą złoto, srebro, narzędzia, telefony, tablety itp.

Grawerujemy również usługowo pojedyncze produkty i prezenty takie jak:
– Zegarki.
– Biżuterie oraz metale szlachetne.
– Wazony i Patery.
– Butelki oraz skrzynki na wino, Kieliszki i słoiki.
– Dewocjonalia, łyżeczki, obrazki okolicznościowe.
– Elektronikę, Tablety, Laptopy, Telefony.
– Menu, Kalendarze książkowe.
– Pióra, Długopisy, Ołówki.
– Piersiówki, Zegary i art. kuchenne.

Cena pojedynczego graweru od 35 zł

GRAWER na Zegarku – Fiber 

Biżuteria Grawerowana Laserowo

Dewocjonalia Grawerowane Laserowo

Grawer na Szkle – Szklanki, Kieliszki, Wazony, Butelki, Karafki, Słoiki i inne.

Tabliczki znamionowe z Laminatów, Aluminium oraz w KOLORZE ! – SUPER CEY / EXPRES / Fachowa Pomoc 🙂
Menu grawerowane na sklejce do Restauracji, Dedykacje, Podziękowania, Szyldy itp. Kalendarze grawerowane A5 – Polecamy !Dedykacja okolicznościowe  – Laminat grawerowany i cięty laserowo 1,6, Silver, Gold, itpStatek  Wykonano na Laser CO2 Mercury. Tabliczka na drzwi ze sklejki Grawerowana i Cięta laserowo Sklejka Grawerowana Laserowo Breloki z Plexi 10mm Grawerowane i cięte laserowo.       Drewniane podkłady z Podziękowaniem lub Dyplomem Grawerowanym na Laminacie.Grawer na Szabli dla Polskiego Kosmonauty Mirosława Hermaszewskiego.
Grawer na piórze Grawery na słoikach, butelkach, szklankach, kieliszkach, kubkach i dzbankach.  Grawer na szklanym zegarze Grawer na piersiówce ze stali.  Kubki grawerowane laserowo. Grawer na laptopie dla Powiatu Otwockiego. Lider Sosnowych Klimatów 🙂

Termos metalowy z grawerem

Posiadamy dwa lasery CO2, FIBER, Frezarkę CNC trzyosiową 3D, Za zwyczaj czas oczekiwania to 1 do 3 dni roboczych. W niektórych przypadkach może się wydłużyć w zależności od nakładu pracy oraz kolejki.

Lasery CO2 o powierzchni 45×63 cm i 45×73 cm i 16 cm wysokości, moc 15 i 25 W, Prędkość 1m/s oraz 1,5 m/s, Rozdzielczość 1000 i 1500 DPI – Grawerowanie i cięcie materiałów takich jak:
Laminaty Grawerskie, Plexi, Guma, Skóra, Folia PP (szablony), Karton, Sklejka, Drewno, Korek, Filc, Materiały tekstylne, Szkło, Aluminium Anodowane, Sklejka (materiały skóropodobne).

Laser FIBER powierzchnia znakowania 11x11cm i do 50 cm wysokości, Prędkość do 6 m/s, Rozdzielczość 2500 DPI – Grawerowanie w Metalach, Podajnik Automatyczny do długopisów (do 1000/godz.) Idealnie się sprawdza do grawerowania gadżetów oraz prezentów z metali szlachetnych.

Frezarka CNC o powierzchni roboczej 150x100x20 cm.