Etykiety

Etykiety Samoprzylepne.

Druk i produkcja naklejek samoprzylepnych. Zapraszamy oferujemy od projektu po realizację. Specjalizujemy się w produkcji nisko i średnionakładowej.

Druk na papierze.

Druk na papierze arkuszowym jesteśmy w stanie wykonać ekspresowo do formatu AR3+. Posiadamy możliwość pocięcia na gilotynie, ploterowo lub laserowo dowolne kształty. Etykiety na papierze samoprzylepnym nadają się na opakowania, różnego rodzaju produkty.

Druk na Folii.

Dla osób bardziej wymagających posiadamy możliwość wykonania etykiet na folii. Etykiety cechuje lepsza jakość oraz  wytrzymałość. Posiadamy bardzo duży wybór folii, folie są odporne na wilgoć i warunki atmosferyczne:
 – Folie Białe 
 – Folie przezroczyste 
 – Folie transulentne (do podświetleń)
 – Folie Matowe/Błyszczące
 – Zabezpieczoną laminatem
 – Folie metaliczne
 – Folie specjalne
 – Folie odblaskowe

Wycinanie Proste.

W zależności od technologii wycinamy etykiety za pomocą gilotyny lub trymera ręcznie.

Wycinanie kształtowe.

Do wycinania etykiet używamy kilka rodzajów ploterów w zależności od wielkości, kształtu i materiału.
– Ploter tnący do 1,3 m szerokości długość dowolna. wycinanie głównie folii, magnesów i papieru.
– Plotery laserowe wycinanie etykiet na arkuszach SRA3+ lub do formatu 70×50 cm.
– W przypadku dużych nakładów prace kierujemy na maszyny sztancujące za pomocą wykrojników.

Naklejki 3D wypukłe.

Dodatkowo wykonujemy naklejki 3D wypukłe zalane żywicą. Naklejki mają wiele zastosowań w reklamie i oznakowaniu.

Naklejki na roli.

Posiadamy kilka maszyn do druku etykiet na roli metodą ekosolventową. Jest to tanie i sprawdzone rozwiązanie do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Rozdzielczość robocza 720 DPI sprawia iż naklejki mają bardzo dobrą jakość. Odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Projekty Graficzne.

W naszym studiu mogą Państwo zamówić niemal każdy projekt graficzny. Nasi graficy pomogą radą i doświadczeniem. Projekty dopasujemy do zapotrzebowania i produktu. W celu akceptacji możemy wykonać już 1 szt. etykiety, dzięki czemu będziemy mogli uniknąć błędów i dokładniej dopasować do produktu.

W przypadku gotowych projektów projekty powinny być wykonane programie graficznym z profilem kolorów CMYK, w przypadku wycinania po obrysie kształt obrysu powinien znajdować się na oddzielnej stronie. Projekt powinien posiadać spady po 2,5 mm na stronę, oraz bezpieczny margines 3-4 mm. Sugrowane pliki to PDF, EPS, CDR, Ai, tif  z fontami zamienionymi na krzywe.