Litery i znaki 3D

Styrodur 3D

Bardzo dużą popularnością cieszą się litery 3D ze styroduru. Wykonujemy cały szereg napisów, logotypów i materiałów ze styroduru. Tania i skuteczna reklama przestrzenna dzięki której każdy napis i znak nabierze niepowtarzalnego wyglądu. Styrodur oferujemy w grubościach 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 cm. Materiał malujemy farbami akrylowymi odpornymi na działanie warunków atmosferycznych. Litery możemy umieścić na płycie lub bezpośrednio na elewacji. Formatki mają wymiar 120x60cm (ok 115x58cm cięcie) możliwość wykonywania większych liter i znaków łącząc ze sobą styrodur. Na maszynie występuje pewna tolerancja minimalna wysokość litery to za zwyczaj 10 cm, i szerokość powinna nie być mniejsza niż 1 cm. Ponadto drut przy wycinaniu CNC zabiera ok 1 mm materiału. Projektując należy pamiętać o redukcji węzłów ponieważ gdy drut się zatrzyma może wykonać nadtopienie. Litery typu O w trakcie wycinania środka maszyna rozcina materiał aby wyciąć środek. Za zwyczaj po zamontowaniu na elewacji nie widać z daleka rozcięcia. Dla uzyskania idealnego frontu do liter można wykonać lico z plexi lub PCV.
     

Litery Blokowe podświetlane LED.

Jedną z bardziej rzucających się reklam są litery blokowe podświetlane LED. Są to litery zbudowane z taśmy aluminiowej, podstawą jest PCV 10mm, oraz front z PLEXI. Do podświetlania stosujemy moduły LED zatopione w żywicy z odpornością na wilgoć IP68.
Możemy wykonać litery i znaki do 1×1,5m w przypadku większych prosimy o kontakt.

Litery z PCV frezowane.

W wielu przypadkach potrzeba wykonać trwały i estetyczny napis, litery z PCV są estetyczne i trwałe. Można je stosować na zewnątrz i do wewnątrz. Stosujemy grubości od 2 do 10 mm. Wycinamy najróżniejsze kształty, litery znaki logotypy.

Litery z PLEXI cięte laserem lub mechanicznie.

W porównaniu z wieloma realizacjami PLEXI jest najbardziej prestiżową. Litery z Plexi wycinane laserem są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem estetycznym i wizualnym. Oferowane grubości to od 2 do 10 mm, bezbarwne i mleczne oraz 3 mm kolor.

Litery ze Sklejki

W celu uzyskania wyjątkowego charakteru stosujemy sklejki do wewnątrz stosujemy sklejką liściastą 2-3mm którą możemy wyciąć laserowo. Lub iglaste wodoodporne wycinane mechanicznie.
Litery i znaki z DIBONDU

Dibond charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zewnątrz, reklamy z dibondu służą przez lata. Materiał wycinamy mechanicznie. możemy dodatkowo okleić lub połączyć z innym materiałem.