Litery i znaki 3D

Styrodur, Litery, Zaki 3D

W obecnych czasach firmy żeby zaistnieć na rynku muszą stawiać na reklamę wielkoformatową i taką która przyciągnie klientów i sprawi że biznes zakwitnie zwiększając obroty i liczbę klientów. W naszej firmie możemy zaproponować od projektu po realizację Reklam dla Państwa. Reklama nie musi kosztować milionów możemy zaoferować prostą i efektowną. Nasi graficy od początku do końca biorą udział w produkcji reklamy dbając o jakość i efektowność.

LOGOTYPY, Litery i znaki ze Styroduru.
Materiał przestrzenny z którego budujemy logotypy przestrzenne 3D.
Materiał XPS, Grubość od 2 cm do 10 cm, Malowany specjalistycznymi farbami odpornymi na działanie warunków atmosferycznych.
Wymiary formatek max: 120×60 cm Większe litery są łączone. Najmniejsza wielkość znaków zalecana to 10 cm istnieje możliwość wykonania mniejszych lecz ze względów technologicznych mogą występować drobne niedokładności.
LOGOTYPY, Litery i znaki z PLEXI.
Materiał krystaliczny wysoki połysk znaki wycinane laserowo lub na frezarce CNC. Wielkość laserowo 45×73 cm, Frezowane 100×150 cm. Grubość kolory 3 mm, Biała opalowa oraz bezbarwna 2, 3, 4, 5, 6, 10 mm. Materiał o wysokim standardzie i jakości. Ilość kolorów jest ograniczona, za jego pomocą można wykonywać kolorowe logotypy. Nadaje się do licowania PLEXI  3D.
LOGOTYPY, Litery i znaki z DIBONDU.
Materiał warstwowy nadaje się do wycinania na frezarce CNC. Wielkość  100×150 cm. Grubość 2 – 3 mm, w zależności od dostępności. Materiał o wysokim standardzie i jakości. Ilość kolorów jest ograniczona, nadaje się do oklejania folią dzięki czemu możemy zwiększyć gamę kolorów.
Nadaje się do licowania ze styrodurem.
LOGOTYPY, Litery i znaki z Laminatów grawerskich.
Materiał warstwowy wycinany laserowo, nawet drobne literki. Wycinanie laserowe CNC 45×73 cm, grubość 1,6mm można go licować oraz grawerować na nim dowolne wzory. Nadaje się do licowana 3D oraz dobrze się sprawdza przy oznakowaniu biur i pomieszczeń.
LOGOTYPY, Litery i znaki ze SKLEJKI i Drewna.
W ostatnich latach wróciła moda na produkty ekologiczne, coraz więcej firm dzięki zastosowaniu materiałów z drewna podnosi swój standard. Posiadamy w ofercie sklejki iglaste do zastosowań na zewnątrz oraz liściaste do wewnątrz. Wycinanie laserowe CNC 73×45 cm oraz frezowanie CNC 100×150 cm. Grubości materiału to 3, 4, 5, 6, 10 mm Grubsze na zamówienie.
Dodatkowo możemy pomalować na dowolny kolor lub polakierować.
LOGOTYPY, Litery i znaki z PCV.
Materiał ekonomiczny biały mat wycinane na frezarce CNC. Wielkość frezowania 100×150 cm. Grubość k2, 3, 4, 5, 6, 10 mm. Nadaje się do oklejania folią oraz licowania ze styrodurem w celu uzyskania lepszego efektu 3D.
LOGOTYPY, Litery i znaki ze Styroduru konturowego.
Materiał przestrzenny z którego budujemy logotypy przestrzenne 3D. Efekt konturu uzyskujemy przez podwójne rozcięcie i pomalowanie dwoma kolorami.
Materiał XPS, Grubość od 2 cm do 10 cm, Malowany specjalistycznymi farbami odpornymi na działanie warunków atmosferycznych.
Wymiary formatek max: 120×60 cm Większe litery są łączone.
LOGOTYPY, Litery i znaki ze Styroduru warstwowego.
Materiał przestrzenny z którego budujemy logotypy przestrzenne 3D. Efekt konturu uzyskujemy przez nakładanie kolejnych warstw.
Materiał XPS, Grubość od 2 cm do 10 cm, Malowany specjalistycznymi farbami odpornymi na działanie warunków atmosferycznych.
Wymiary formatek max: 120×60 cm Większe litery są łączone.
LOGOTYPY, Litery i Znaki BLOKOWE LED.
Znaki blokowe 3D są wykonane ze specjalnej blachy lico z plexi oraz plecy z PCV. Oświetlenie modułowe LED w środku podświetla plexi. Litery w dzień 3D w nocy podświetlone.Ilość kolorów taśm ograniczona również plexi ogranicza nas ilość kolorów. Litery blokowe możemy  budować do 150×100 cm.
LOGOTYPY, Litery i znaki z PLEXI LUSTRO Gold/Silver.
Materiał krystaliczny wysoki połysk znaki wycinane laserowo lub na frezarce CNC. Wielkość laserowo 45×73 cm, Frezowane 100×150 cm. Grubość kolory 3 mm, Materiał o wysokim standardzie i jakości. Nadaje się do licowania PLEXI  3D.
LOGOTYPY, Litery i znaki z PLEXI blokowe podświetlane LED.
Materiał krystaliczny wysoki połysk znaki wycinane laserowo lub na frezarce CNC. Wielkość laserowo 45×73 cm, Frezowane 100×150 cm. Grubość 3 mm, Lico i boki są wykonane z PLEXI w środku taśma lub moduły LED powodują że cała litera świeci. Ilość kolorów jest ograniczona, za jego pomocą można wykonywać kolorowe logotypy.
LOGOTYPY, Litery i znaki NEON FLEX LED.
Neony wykonujemy od niedawna jest to materiał bardzo efektowny i nowy na naszym rynku. Sam neon nie jest tak efektowny jak jego odpowiednia oprawa. Dzięki zastosowaniu dodatkowych matriałów możemy wykonać nietypową SUPER Reklamę.

Cennik liter i znaków 3D ze Styroduru, PLEXI, PCV, Dibondu, Laminatu, Sklejki.

Ceny styroduru są bez malowania wyliczane są indywidualnie.
Dodatkowo liczone jest klejenie, licowanie, oraz inne usługi są wyliczane dodatkowo.
Dokładne ceny są zawsze kalkulowane i potwierdzane przez naszych pracowników.
Projekty znaki graficzne, logotypy powinny być dostarczane na krzywych, w przypadku wektoryzacji doliczamy w zależności od czasu pracy od 45 zł

UWAGA Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT 23%.

Oraz wiele więcej ciekawych i nie standardowych rozwiązań dla Państwa firm.

     

Litery Blokowe podświetlane LED.

Jedną z bardziej rzucających się reklam są litery blokowe podświetlane LED. Są to litery zbudowane z taśmy aluminiowej, podstawą jest PCV 10mm, oraz front z PLEXI. Do podświetlania stosujemy moduły LED zatopione w żywicy z odpornością na wilgoć IP68.
Możemy wykonać litery i znaki do 1×1,5m w przypadku większych prosimy o kontakt.

Litery z PCV frezowane.

W wielu przypadkach potrzeba wykonać trwały i estetyczny napis, litery z PCV są estetyczne i trwałe. Można je stosować na zewnątrz i do wewnątrz. Stosujemy grubości od 2 do 10 mm. Wycinamy najróżniejsze kształty, litery znaki logotypy.

Litery z PLEXI cięte laserem lub mechanicznie.

W porównaniu z wieloma realizacjami PLEXI jest najbardziej prestiżową. Litery z Plexi wycinane laserem są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem estetycznym i wizualnym. Oferowane grubości to od 2 do 10 mm, bezbarwne i mleczne oraz 3 mm kolor.

Litery ze Sklejki

W celu uzyskania wyjątkowego charakteru stosujemy sklejki do wewnątrz stosujemy sklejką liściastą 2-3mm którą możemy wyciąć laserowo. Lub iglaste wodoodporne wycinane mechanicznie.
Litery i znaki z DIBONDU

Dibond charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zewnątrz, reklamy z dibondu służą przez lata. Materiał wycinamy mechanicznie. możemy dodatkowo okleić lub połączyć z innym materiałem.