Projekty Graficzne

Projekty Graficzne.

Studio graficzne jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania i wykonać dowolny projekt. Posiadamy duży zasób materiałów, zdjęć. Większość projektów wykonujemy indywidualnie. Dla wymagających klientów możemy zakupić zdjęcia w banku fotografii, wykonać indywidualną sesje lub wyrenderować dowolny obraz do potrzeb danej grafiki.

SUPER CENA proste projekty już od – 35 zł netto

Projekty Ekonomiczne.

Łączymy doświadczenie i wiedzę ze sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki czemu można u nas zamówić od prostego projektu po skomplikowany. Dopasujemy się do Państwa budżetu i przedstawimy rozwiązanie.  Chcąc zamówić prostą reklamę lub baner typu FRYZJER, WULKANIZACJA, STUDIO proste reklamy wprowadzamy GRATIS przy zamówieniu u nas materiałów.

Projekty Profesjonalne.

Nasz zespół oferuję kompleksowe wykonanie od projektu do realizacji. W naszym studiu mogą Państwo zamówić kreatywny projekt. Praca z grafikiem często przy tworzeniu koncepcji bywa niezastąpiona. Dla wymagających posiadamy kilka stacji graficznych dostęp do tysięcy zdjęć i grafik oraz tworzymy je na potrzeby reklam.

Projekty Ekspresowe.

Potrzebujecie projektu dzisiaj, zadzwoń i przyjedź wspólnie z grafikiem stworzycie materiał potrzebny w danej chwili.

Przygotowanie do Druku DTP.

Cały projekt po dokładnym sprawdzeniu musi być prawidłowo przygotowany do druku, nasi graficy przygotowują projekty bezpośrednio do druku co zaoszczędza dużo czasu oraz nie generuje dodatkowych kosztów związanych z produkcją. Projekty które nie są prawidłowo przygotowane, rozbawienia nie są w CMYK wymiary niezgodne z zamawianym oraz przygotowane w Canvie doliczamy koszt przygotowalni od 15 zł netto.

Wizualizacje Reklam.

Chcecie zamówić reklamę na budynku, samochodzie, zapraszamy. Wykonamy wizualizację razem z projektem.

Oferujemy projekty:
Opakowań, Logotypów, Wizytówek, Ulotek, Folderów, Katalogów, Biznes Karty, Voucherów, Gazetek, Notesów, Reklamówek, Etykiet, Menu, Cenników, Teczek, Kopert, Kalendarzy, Reklam Prasowych, Biletów, Pocztówek, Plakatów, Banerów, Bilbordów, Tablic Reklamowych, Reklam na Samochodach, Roll-up, Ścianki, Grafika 2D, Grafika 3D, Animacje 3D, Spoty reklamowe, CD/DVD, oraz inne.

Wizualizacje Reklam Outdoor, Indoor.

Współpracujemy z wieloma firmami na świecie, do celów projektowych możemy sami wykonać zdjęcie lub grafikę. Lecz aby oszczędzić czas mogą Państwo wybrać gotowe zdjęcia lub grafiki do projektów: depositphotos.com

Zapraszamy na naszego fb: www.facebook.com/3dlsreklama

Projekty znakowania i nadruków

Projekty Opakowań

Projekty Etykiet

Wydruki Próbne

Kontrola kolorów

Copy Rider