Projekty Graficzne

Projekty Graficzne.

Od lat nasze studio oferuje profesjonalne i nowoczesne projekty graficzne. Zajmujemy się od prostych projektów po przez kreatywne oraz nietypowe rozwiązania. Posiadamy duże zaplecze zdjęć i klipartów oraz współpracujemy ze stokami takimi jak fotolia,DEPOSITPHOTOS, Shutterstock. Ponadto dysponujemy własnym studiem fotograficznym dzięki czemu mogą wykonać Państwo od projektu do realizacji zamówienia.

Projekty Ekonomiczne:

Łączymy doświadczenie i wiedzę ze sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki czemu można u nas zamówić od prostego projektu po skomplikowany. Dopasujemy się do Państwa budżetu i przedstawimy rozwiązanie.  Chcąc zamówić prostą reklamę lub baner typu FRYZJER, WULKANIZACJA, STUDIO proste reklamy wprowadzamy gratis przy zamówieniu u nas materiałów.

Projekty Profesjonalne:

Nasz zespół oferuję kompleksowe wykonanie od projektu do realizacji. W naszym studiu mogą Państwo zamówić kreatywny projekt. Praca z grafikiem często przy tworzeniu koncepcji bywa niezastąpiona. Dla wymagających oferujemy profesjonalne projekty dzięki którym mogą państwo zwiększyć sprzedaż oraz popularność swoich produktów, usług lub firmy.

Projekty Ekspresowe:

Jesteśmy w stanie dla potrzeby chwili szybko wykonać projekt który mogą państwo zaakceptować w każdym miejscu może być przesłany. Często wykonujemy projekty expresowe od ręki oraz wydrukujemy materiały  gotowe.

Przygotowanie do Druku DTP

Cały projekt po dokładnym sprawdzeniu musi być prawidłowo przygotowany do druku, nasi graficy przygotowują projekty bezpośrednio do druku co zaoszczędza dużo czasu oraz nie generuje dodatkowych kosztów związanych z produkcją.

Wizualizacje Reklam

Często w celu dopracowania reklamy warto zobaczyć jak będzie wyglądała na elewacji lub samochodzie, nasi graficy chętnie wykonają wizualizację oraz naniosą poprawki, dzięki czemu Państwa reklama nabierze charakteru i będzie lepiej rozpoznawalna.

Designe for Busines:

Obecne każdy biznes który się rozwija potrzebuje dobrej obsługi graficznej. Designe for Busines to kompleksowa obsługa dla waszej firmy. Proponujemy i dobieramy najlepsze rozwiązania dla Państwa działalności. Każdy biznes potrzebuje innej reklamy oraz innej strategii w jednym przypadku wzmacniamy pozycje marki na rynku a w innym przypadku wprowadzamy nowy produkt lub aktualizujemy istniejąc. Nie zależnie od tego czy to jest fryzjer czy proszek do prania każdy produkt lub usługę można wykreować w dowolny sposób tak aby zwiększyć jej pozycję na rynku.

Creative:

Nasi graficy chętnie wykonają niemal każdy projekt oraz dopasują go do potrzeb. Prawidłowa aranżacja i dobór kolorów pozwolą dopasować się do wysokich standardów i potrzeb.

Oferujemy projekty: Opakowań, Logotypów, Wizytówek, Ulotek, Folderów, Katalogów, Biznes Karty, Voucherów, Gazetek, Notesów, Reklamówek, Etykiet, Menu, Cenników, Teczek, Kopert, Kalendarzy, Reklam Prasowych, Biletów, Pocztówek, Plakatów, Banerów, Bilbordów, Tablic Reklamowych, Reklam na Samochodach, Roll-up, Ścianki, Grafika 2D, Grafika 3D, Animacje 3D, Spoty reklamowe, CD/DVD, Strony WWW, Sklepy Internetowe, Portale.

Projekty stron www:

Wykonujemy od prostych stron w html i php do w pełni funkcjonalnych wykonanych w WordPress z panelem zarządzania.
PROMOCJA – strona www WordPress już od 999 zł brutto
w tym:
– Serwer na 1 rok
– Domena 1 rok
– Instalacja do 4 stron z panelem administracyjnym
– kontakt.
– Zdjęcia.
– Pozycjonowanie podstawowe w przeglądarkach
– e-mail firmowy (opcja)

Oraz inne projekty, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Projekty 3D, CNC, CAD. 

Wizualizacje Reklam Outdoor, Indoor.

Współpracujemy z wieloma firmami na świecie, do celów projektowych możemy sami wykonać zdjęcie lub grafikę. Lecz aby oszczędzić czas mogą Państwo wybrać gotowe zdjęcia lub grafiki do projektów: depositphotos.com

Zapraszamy na naszego fb: www.facebook.com/3dlspl

Projekty znakowania i nadruków

Projekty Opakowań

Projekty Etykiet

Wydruki Próbne

Kontrola kolorów

Copy Rider

Strona w Budowie – Józefów k./Otwocka – Warszawa