Strony www

Projekty stron www

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem stron. Do lat wykonywaliśmy projekty od HTML, PHP do nowoczesnych rozwiązań w CMS połączone z bazą SQL. Staramy się budować strony które będą przyciągać uwagę oraz będą funkcjonalne. Obecnie większość stron tworzymy w oparciu o Wortpress oraz inne gotowe rozwiązania. Dodatkowo wyposażamy w skrypty i inne ciekawe narzędzia które ułatwiają pracę i można je wykorzystywać do kontaktu z klientami. Ponadto oprócz projektu ważne jest miejsce gdzie trzyma się stronę oraz wykupienie domeny u sprawdzonych dostawców. Cały proces zakupu i prze kierunkowania DNS mogą Państwo nam zlecić.

Instalacja WordPress

WordPress jet to jedno z lepiej zorganizowanych stron pod względem funkcjonalności i dodatków. W pełni respondenty z komputerami oraz urządzeniami mobilnymi typu smartfony i tablety. Stronę po instalacji dostosowujemy oraz dodajemy odpowiednią szatę graficzną. Instalujemy w zależności od zapotrzebowania różne skrypty:
– Newsletter – automatyczny meiling do klientów
– SEO zdalne pozycjonowanie
– wooComerce – sklepy internetowe
– Galerie
i inne funkcjonalne skrypty

Instalacja sklepów PretaShop, e-comerce

Na rynku jest wiele rozwiązań związanych ze sprzedażą internetową od prostych sklepów po skomplikowane platformy połączone z allegro, bankiem i innymi rodzajami sprzedaży. Możemy zainstalować i dostosować niemal każdy rodzaj sklepu lecz na co dzień instalujemy już sprawdzone rozwiązania dzięki którym mogą Państwo szybko rozpocząć handel w internecie.

Pozycjonowanie

Jednym z ważniejszych procesów jest pozycjonowanie domeny. Jest kilka rozwiązań które możemy zaoferować. Jedno to indeksowanie podstawowe w wyszukiwarkach. Po zindeksowaniu możemy sprawdzić pozycję i ustalić budżet w przypadku konieczności dalszego pozycjonowania. Kolejnym krokiem są narzędzia typu SEO do pozycjonowania i układania słów kluczowych. Oraz bardziej zaawansowane narzędzia typu AdWords lub reklamy w mediach społecznościowych.

Reklama w Mediach społecznościowych

Reklama w mediach społecznościowych w ostatnich latach wyparła w dużej mierze reklamy drukowane. Dzięki takim rozwiązaniom możemy szybciej i skuteczniej dotrzeć do naszych klientów oraz tak sprecyzować treść aby zainteresować naszych potencjalnych klientów.

 

Serwery i utrzymanie domen

Nasi klienci mogą wykupić samodzielnie domenę oraz hosting i zaparkować DNS, lub zlecić nam tą operację. Od wykupienia domeny i hostingu do oddania gotowej strony jesteśmy gotowi wykonać całość oraz opiekować się stroną.