Strony www

Projekty stron www

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalnym projektowaniem stron. Cenimy sobie proste rozwiązania. W ostatnich latach największą popularność zdobył WordPress. Wielu klientów przekonała się do niego i chętnie na nim pracuje.

Instalacja WordPress

WordPress jet to jedno z lepiej zorganizowanych stron pod względem funkcjonalności i dodatków. Stronę instalujemy i dostosowujemy oraz dodajemy odpowiednią szatę graficzną w zależności od wymagań klienta. Obecnie dodajemy gratis podstawowe wtyczki oraz możemy dodać dodatkowe skrypty.
W cenie dodajemy gratis:
– moduł SEO
– Certyfikat
– Serwer
– domenę www chyba że klient ma swoją.
i inne funkcjonalne skrypty według zapotrzebowania

Instalacja sklepów PretaShop, e-comerce

Na rynku jest wiele rozwiązań związanych ze sprzedażą internetową od prostych sklepów po skomplikowane platformy połączone z allegro, bankiem i innymi rodzajami sprzedaży. Możemy zainstalować i dostosować niemal każdy rodzaj sklepu lecz na co dzień instalujemy już sprawdzone rozwiązania dzięki którym mogą Państwo szybko rozpocząć handel w internecie.

Pozycjonowanie

Jednym z ważniejszych procesów jest pozycjonowanie domeny. Jest kilka rozwiązań które możemy zaoferować. Jedno to indeksowanie podstawowe w wyszukiwarkach. Po zindeksowaniu możemy sprawdzić pozycję i ustalić budżet w przypadku konieczności dalszego pozycjonowania. Kolejnym krokiem są narzędzia SEO optymizacji stron. Oraz bardziej zaawansowane narzędzia typu AdWords lub reklamy w mediach społecznościowych.

Reklama w Mediach społecznościowych

Reklama w mediach społecznościowych w ostatnich latach wyparła w dużej mierze reklamy drukowane. Dzięki takim rozwiązaniom możemy szybciej i skuteczniej dotrzeć do naszych klientów oraz tak sprecyzować treść aby zainteresować naszych potencjalnych klientów.

Serwery i utrzymanie domen

Nasi klienci mogą wykupić samodzielnie domenę oraz hosting i zaparkować DNS, lub zlecić nam tą operację. Od wykupienia domeny i hostingu do oddania gotowej strony jesteśmy gotowi wykonać całość oraz opiekować się stroną.