Studio FOTO & Video

Fotografia Reklamowa

Fotografia to nasza pasja która trwa od lat 80-tych. To fotografia czarno-biała i laboratorium nauczyło nas prawidłowo naświetlać ekspozycje. Fotografią Reklamowa – Od lat zajmujemy się wykonywaniem zdjęć do celów reklamowych. Nasze zdjęcia trafiają na okładki gazetek promocyjnych, miesięczników, czasopism branżowych, do galerii, sklepów internetowych, na opakowania i wszelkiego rodzaju materiały reklamowe. W naszym studiu tworzymy scenografię na własny użytek, jak i na zlecenie.

Sesje Zdjęciowe

Posiadamy nieduże studio fotograficzne o dużych możliwościach, wykonujemy zdjęcia na miejscu oraz u klientów. Organizujemy zdjęcia do reklam, jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zamówienie. Na miejscu możemy wydrukować dowolne tło oraz zrobić dowolną aranżację.

Zdjęcia Packshot

Zdjęcia Packshot to podstawa niemal każdej agencji reklamowej. Tu wykonamy dla Państwa niemal każde zdjęcie produktów. Są to zdjęcia na strony internetowe, do gazetek, na banery, ulotki oraz rollupy.

Grafika i Aranżacja

Graficy obrobią zdjęcia,  wykonają edycję i przygotują do druku zdjęcia. Jeżeli trzeba zrobimy fotomontaż i dopasujemy do reklamy lub publikacji.

Zdjęcia z drona

Posiadamy kilka dronów dzięki czemu możemy wykonać zdjęcie Państwa firmy z powietrza lub nagrać film reklamowy. 

Druk

Zdjęcia drukujemy na miejscu, Druk do formatu SRA3 od ręki, oraz do formatu B0 i większe.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy modelki, wizażystki oraz stylistów. Jeżeli jesteś z branży  i jesteś zainteresowany/a współpracą zapraszamy do kontaktu. Nie organizujemy zdjęć okolicznościowych typu komunie, chrzciny, wesela – tylko komercyjne.