Studio FOTO

Fotografia Reklamowa

Fotografią Reklamowa – Od lat zajmujemy się wykonywaniem zdjęć do celów reklamowych. Nasze zdjęcia trafiają na okładki gazetek promocyjnych, miesięczników, czasopism branżowych, do galerii, sklepów internetowych, na opakowania i wszelkiego rodzaju materiały reklamowe. Pracujemy na sprzęcie Nikon. W naszym studiu tworzymy scenografię na własny użytek, jak i na zlecenie.

Sesje Zdjęciowe

W studiu jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdego rodzaju sesje obecnie jesteśmy ograniczeni wielkością, wymiary atelier to 3x10m i 3m wysokości, dodatkowo posiadamy wolne miejsce na terenie gdzie możemy rozstawić tła do ponad 3 m. Wyposażone w lampy modulowane wyposażone w softboxy, parasolki blendy i niezbędne materiały, tła dowolne, posiadamy drukarki wielkoformatowe i możemy od ręki wydrukować dowolne tło. Nasi graficy wykonają dowolny fotomontaż oraz wykonają edycję dzięki czemu sprawią iż Państwa produkty zdecydowanie wyróżnią się na rynku.

Zdjęcia Packshot

Potrzebują Państwo zdjęć produktów, prowadzą sklep internetowy, zdjęcia na stronę, do ulotki lub folderu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Od lat wykonujemy zdjęcia produktów oraz mody, posiadamy kilka stanowisk do zdjęć, oświetlenie stałe oraz modulowane. Pracujemy na sprzęcie Nikon.
Zdjęcia obrabiamy na stacjach graficznych dzięki czemu nabierają charakteru oraz ich jakość poprawia się.

Cena zdjęć packshot od 70 zł netto

Obróbka Graficzna

Nasi graficy obrobią zdjęcia, wykadrują, wykonają edycję i przygotują do druku zdjęcia. Cena zależy od czasu pracy grafika.

Dział druku

Zdjęcia możemy wydrukować niemal od ręki, Druk do formatu SSRA3 od ręki, Druk na ploterze w dużej rozdzielczości na papierach do 135 cm, folii do 152 cm.

Współpraca

Na co dzień współpracujemy z modelkami, wizażystkami oraz stylistami. W zależności od zapotrzebowania możemy zorganizować Casting w naszym studiu.