Nadruki i Hafty

Nadruki Flex

Nadruk FLEX jest to trwała i skuteczna metoda znakowania, polega na wycinaniu specjalnej foli i wygrzewaniu jej w materiał.  Nadruki tego typu stosujemy na odzieży Sportowej, Roboczej, dla firm, urzędów i okazjonalnie. Metoda pozwala nam znakować niemal wszystkie materiały typu t-shirt, kurtki, bluzy, torby i wiele więcej. W przypadku niskonakładowych partii do 100 szt. jest to forma trwała i opłacalna. Format znakowania jaki możemy wykonać to 30×40 cm w określonych przypadkach nawet do 48 cm. Folie są barwione w masie dzięki czemu kolor nie blaknie. Ilość kolorów jest uzależniona od ilości foli. Pliki muszą być dostarczone w wersji na krzywych, sugerowane formaty CDR, AI, EPS, PDF. W przypadku zdjęć TiF, PSD, JPG, PNG. Kolorystyka CMYK profil ICC offsetowy, skala 1:1.

Cennik nadruków FLEX za 1 kolor, podane ceny są cenami netto i nie zawierają 23% podatku VAT:

Dodatkowe koszty:
Przygotowanie projektu  od 35 zł
Wektoryzacja od 25 zł
Kolejny nadruk na tej samej sztuce – 10%
Pakowanie/przepakowanie: 0,50 zł/szt.
Folia złota, srebrna + 20 % inne wycena
Drobne i skomplikowane elementy od + 20%
Expres min 30 zł* (opcje ustalają nasi pracownicy w zależności od ilości pracy w danym momencie)

 

Nadruki Flock

Nadruk FLOCK jest to trwała i skuteczna metoda znakowania podobna do flexa lecz grubsza i bardziej puszysta, polega na wycinaniu specjalnej foli i wygrzewaniu jej w materiał.  Nadruki tego typu stosujemy na odzieży Sportowej, Roboczej, dla firm, urzędów i okazjonalnie. Metoda pozwala nam znakować niemal wszystkie materiały typu t-shirt, kurtki, bluzy, torby i wiele więcej. W przypadku niskonakładowych partii do 100 szt. jest to forma trwała i opłacalna. Format znakowania jaki możemy wykonać to 30×40 cm w określonych przypadkach nawet do 48 cm. Folie są barwione w masie dzięki czemu kolor nie blaknie. Ilość kolorów jest uzależniona od ilości foli.

Cennik nadruków FLOCK za 1 kolor, podane ceny są cenami netto i nie zawierają 23% podatku VAT:

Dodatkowe koszty:
Przygotowanie projektu  od 35 zł
Wektoryzacja od 25 zł
Kolejny nadruk na tej samej sztuce – 10%
Pakowanie/przepakowanie: 0,50 zł/szt.
Folia złota, srebrna + 20 z% inne wycena
Drobne i skomplikowane elementy od + 20%
Expres min 30 zł

Nadruki DTF

Druk DTF jest to najmłodsza metoda nadruków na odzieży wykonując testy dzięki tej metodzie możemy wykonać dowolny kolorowy nadruk Full Kolor CMYM + kolor biały. Druk w czasie testów daje duże możliwości, dobrą jakość i jest trwały. Nadruki używamy na co dzień już od ponad roku.

Nadruki Flex solventowy drukowane i wycinane dowolnych kształtów.

Do nadruku zdjęć i wielokolorowych logotypów stosujemy flex drukowany i wycinany po obrysie. Wydrukowane i wycięte wzory przenosimy za pomocą pracy termicznej na tekstylia. Ta metoda nie jest tak trwała jak flex barwiony w masie może być stosowany krótkoterminowo przeznaczony na akcje promocyjne, okolicznościowo.

Sitodruk.

Technologia najstarsza i dająca największe możliwości, dzięki możliwości druku pantonami i farbami specjalnymi uzyskujemy najróżniejsze efekty. Również trwałość jest największa, zaczynamy nadruki od 100 szt. Drukarki 1-6 kolorowe dają nam możliwość nadruku full kolor. Jednak ta metoda ma duże ziarno i obrazy mają zdecydowanie mniejszą rozdzielczość.

Haft komputerowy.

Od kilkunastu lat posiadamy możliwość wykonania haftu na materiałach. Możliwość wykonania Haftu od 1 szt. Oferujemy haft bezpośredni na ubraniach, tekstyliach jak i również wykonujemy naszywki. Podstawą wyceny jest wykonanie tak zwanego programu, czyli przygotowanie wzoru i przepuszczenie go przez program który przeliczy liczbę ściegów.

Grawer laserowy na materiale.

Dzięki laserom możemy wykonać grawer na materiałach i tekstyliach. Za zwyczaj grawerujemy ekoskóry i materiały dedykowane pod laser ale istnieje możliwość wykonania graweru niemal na każdym materiale.

Strona cały czas się rozbudowuje i dodajemy kolejne materiały.