Puchary i Medale

Puchary,  Medale, Statuetki.

Trofea oraz statuetki stały się nieodzownym elementem zawodów sportowych oraz często stanowią piękną pamiątkę jako podziękowanie. Posiadamy w ofercie dużą ilość statuetek oraz trofeów, ich liczba i stany magazynowe cały czas się zmienia. W celu ustalenia dostępności towaru prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Na stanie w biurze posiadamy pojedyncze trofea oraz tabliczki grawerowane do umieszczania na pucharach oraz medalach. Większość trofeów możemy grawerować bezpośrednio lub wykonać piękną tabliczkę złotą, srebrną lub inną.

EKSPRES – ZNAKOWANIE

Trofea możemy oznakować bezpośrednio za pomocą nadruku UV lub Grawerowania Laserowego, ponadto wykonujemy tabliczki z laminatów grawerskich w kolorach: złoty, srebrny, brązowy, oraz inne na życzenie. Mamy też na stanie folie grawerskie do naklejania na medale oraz na trofea. W przypadku okazjonalnych trofeów oferujemy nietypowe rozwiązania możemy wykonać tabliczkę z dedykacją kilku kolorową lub z drewna, skóry, blachy, plexi oraz innych materiałów.

Ceny podane w Katalogu są cenami netto i nie zawierają podatku VAT 23%.  Ceny nie obejmują również Grawerowania oraz tabliczek grawerowanych.
Uwaga, ceny w katalogu mogą być nieaktualne, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.