Wizytówki i Karty Biznesowe

Wizytówki, Karty Biznesowe – Druk i Projekty

Firma 3DLS z Józefowa k./Otwocka to prężnie działająca firma zajmująca się projektowaniem i drukiem wizytówek i kart biznesowych. Drukujemy cyfrowo Ekspresowo jak i tradycyjnie offsetowo. Terminy druku ok. 3-4 dni roboczych. W przypadku lakieru wybiórczego lub hot stamping ok 7 dni roboczych. Oraz 1-3 dni na projekt + akceptacja.  W przypadku ekspresów 1 dzień. Terminy mogą się zmieniać i potwierdzamy indywidualnie.

Wizytówek klasyczne
Druk offsetowy  oraz  cyfrowy jednostronny lub dwustronny: (4/0 lub 4/4) CMYK full kolor),
Wymiar 50 x 90 mm, 55 x 85 mm, 55 x 95 mm, rozkładana 50 x 181 mm.
Laminowanie mat/błysk, 350 g, od 250 szt matowe lub od 500 szt. błysk
Laminowane  dwustronnie lub jednostronnie karty stałego klienta.
Wizytówki składane Wizytówka składana jest bigowana przez środek tak, aby można było ją złożyć do formatu 50 mm x 90 mm. Wizytówka wysyłana jest w postaci rozłożonej.
Wizytówki wypukłe „Druk wypukły” uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.
W przypadku uszlachetniania lakierem wypukłym wizytówek, które są zbierane i drukowane arkuszami (różne rodzaje projektów na jednym wydruku), grubość lakieru wypukłego jest dostosowywana do najmniejszych elementów z projektów. Dlatego też, uszlachetnianie lakierem wypukłym na większych elementach (ponad 5 mm), ma efekt zbliżony do lakieru selektywnego UV. W związku z powyższym, celem uzyskania wyrazistszej wyczuwalności „pod palcem” polecamy uszlachetnianie lakierem wypukłym obrysów większych elementów. Lakierowanie całej powierzchni może być mniej wyczuwalne „pod palcem”, jednak daje wyraźnie widoczny efekt.
Wizytówki dwustronne są lakierowane selektywnie tylko na awersie.
Dodatkowy kolor
Liqiud Gold/Silver
Liquid GoldUszlachetnianie w technologii Liquid Gold/Silver pozwala selektywnie pokryć użytek grubą wyczuwalną pod palcem warstwą 3D o metalicznym połysku. Efekt Liquid Metal bez porównania bardziej przyciąga uwagę od znanego na rynku Hot Stampingu. 
Dodatkowy kolor cyfrowy ZŁOTY lub SREBRNY Pantone Gold/SilverKolor złoty i srebrny to najnowsze osiągniecie wydruku cyfrowego. Dodatkowy kolor, w połączeniu z łatwością projektowania oraz dobrą ceną stanowi wartość dodaną dla każdego projektu. Już teraz można cieszyć się z wysokiej jakości efektów złoto/srebro w krótkich seriach, na spersonalizowanych wydrukach.
Laminat Soft Touch Matowa, miła w dotyku folia soft touch służąca do uszlachetniania druku, wyróżnia się przede wszystkim fakturą. Miękka i matowa, przypominająca aksamit, pozwala się wyróżnić wśród konkurencji. Doskonale podbija kolorystykę druku. Może być też łączona z wybiórczym lakierem UV: zestawienie matowego laminatu o przyjemnej teksturze ze śliskim, błyszczącym lakierem daje świetny efekt.
Wizytówki na kartonach barwionych w masie Wizytówki na kartonach barwionych w masie z nadrukiem złotym lub srebrnym lub białym 3D.
Dostępne cztery rodzaje kartonów: burgund, mocca (brązowy), niebieski o wyjątkowo aksamitnej strukturze oraz czarny matowy, wszystkie w gramaturze 330 g/m2.
Wysoka jakość w ekspresowym terminie
W przypadku koloru złotego i srebrnego wizytówki dostępne  jedno- i dwustronne. W przypadku koloru białego 3D wizytówki tylko jednostronne (w przypadku druku dwustronnego mogłoby dojść do odpryskiwania nadruku).
Wizytówki Multi Layer
Wizytówki Multilayer  – drukowane na papierach trzywarstwowych: kolor – biały – kolor o gramaturze 1000 g/m2. Druk jednostronny tylko białym kolorem w specjalnym trybie na drukarce UV – litery są  wypukłe  (3D) ; wypukłość jest wyraźnie wyczuwana przy dotyku.
Dostępne w trzech wariantach: Burgund – biały – burgund. Mocca – biały – mocca. Niebieski – biały niebieski.Doskonała sztywność, wysoka trwałość i najwyższa jakość.

Biznes Karty 5,4×8,5 cm (kalendarzyki listkowe)

Rozmiar karty wynosi 85 x 54 mm. Użytek posiada zaokrąglone rogi o promieniu zaokrąglenia ok 4mm. Druk dwustronny (4/4) CMYK (full kolor). 

  • Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m²,
    Laminowane obustronnie laminatem błyszczącym lub matowym.
  • Papier jednostronnie powlekany o powierzchni matowej 300g/m² o podwyższonej sztywności,
    Laminowanie jednostronnie laminatem błyszczącym.
  • Karty plastikowe drukowane są na tworzywie sztucznym PET o grubości 0.12mm i 0.35mm w gramaturze 135g/m² i 450g/m². Charakteryzują się wyjątkową trwałością i sztywnością. Materiał ten łączy w sobie cechy fizyczne folii poliestrowej (wytrzymałość i trwałość) z jakością i wyglądem papierów luksusowych. Możliwość pisanie długopisem, markerem po powierzchni.

Doskonałe jako karty rabatowe, karty stałego Klienta, wizytówki firmowe, kalendarzyki, przywieszki, metki, wejściówki, mapki dojazdowe itp.

Wizytówki Multiloft!

Znudziły Ci się tradycyjne wizytówki? Spróbuj MultiLoft! Wizytówki MultiLoft składają się z trzech sklejonych ze sobą warstw papieru. Zewnętrzne warstwy (Sheets) są w kolorze białym ‒ do wyboru trzy rodzaje podłoża: naturalna biel (lekko wpadająca w ecru), zwyczajny biały karton oraz biel atłasowa (najjaśniejsza, papier o całkowicie gładkiej fakturze).
Pomiędzy nimi znajduje się warstwa kartonu barwionego w masie (Insert) – oferujemy aż 14 kolorów. Zamiast barwnego kartonu, jako Insertu możemy użyć również któregoś z trzech białych podłoży. Oprócz wyglądu, wizytówki MultiLoft wyróżnia przede wszystkim grubość. W zależności od wybranych podłoży, gramatura końcowego produktu wynosi aż 810‒975 g.

Sugerujemy unikać dużych apli w projektach. Dzięki temu Twoje wizytówki będą bardziej wyraziste, ponieważ warstwa wewnętrzna (Insert) będzie pełniej uwidoczniona. Uwagi do szaty graficznej: warstwa wierzchnia i spodnia (Sheets) mają niepowlekaną strukturę, inną niż tradycyjne podłoża do druku. Ich zadruk pełną aplą (duża powierzchnia farby) może powodować przetarcia w druku, odbijanie nadruku na jaśniejszej stronie wizytówki lub efekt strzępienia na krawędziach.

MultiLoft Biały 325g

MultiLoft Biały 325g

Bez uszlachetniania (0 0)

Produkt nie jest uszlachetniany.

90 x 50 mm

Standardowy i najbardziej popularny format wizytówki – 90 x 50 mm.
Materiały do druku powinny mieć + 2 mm spadu, CMYK, format PDF lub CDR (w13), AI z fontami zamienionymi na krzywe.

Potrzebujesz Kreatywny Projekt – Projekt wizytówki już od 35 zł (netto)

Wizytówki Józefów, Otwock, Wawer, Falenica, Warszawa, Celestynów, Karczew, Wiązowna, Kołbiel.