Kasetony

Kasetony REKLAMOWE

W naszym klimacie gdzie większość roku jest ciemno i pochmurnie bardzo dobrze sprawdzają się reklamy podświetlane LED. Nasi graficy wykonają dla Państwa projekt profesjonalny lub zaproponują prostą i skuteczną formę reklamy.

Kasetony klasyczne.

Wykonujemy kasetony z dwóch rodzajów profili aluminiowych 10cm i 14cm. Węższy jest estetyczniejszy lecz szerszy daje lepsze rozproszenie światła. Plecy wykonane z PCV, front z PLEXI z grafiką drukowaną lub plotowaną. Możemy również wykonać front z dibondu frezowany. Oświetlenie stosujemy LED IP68 hermetyczne. Możliwość zamontowania wyłącznika zmierzchowego, czasowego. Możliwość wykonania dwustronnego na profilu 14.

Kasetony z DIBONDU

Kasetony z DIBONDU w ostatnich czasach zawładnęły rynek dzięki wyjątkowej estetyce. Grubość kasetonów wacha się od 7 do 10 cm, czasami wykonujemy i 5cm.  Płyty są frezowane a następnie wklejamy plexi w środek lub litery i znaki na zewnątrz.  Oświetlenie stosujemy LED IP68 hermetyczne. Możliwość zamontowania wyłącznika zmierzchowego, czasowego.
 

Kasetony Dowolny kształt.

Obecnie mamy możliwości wykonać kasetony w dowolnym kształcie. Na razie wymiary mamy ograniczone. Szczegóły i wyceny na miejscu i u pracowników.

NEONY FLEX LED.

Obecnie rozwijamy dział neonów FLEX LED. Dzięki tej technologi możemy zaoferować efektowne reklamy neonowe.

Kasetony Nietypowe

Kasetony i zabudowy nietypowe np. z PLEXI giętej lub kombinowane z kilku materiałów. Tu każdy projekt i każdy kaseton jest nietypowy. Możliwe połączenie kilku stylów z literami w środku lub na zewnątrz.