Foldery

Katalogi szyte

Każda Prezentacja dużo lepiej prezentuje się w formie drukowanej niż na monitorze. Zwłaszcza oferty firm są lepiej kojarzone z produktami luksusowymi, a marki reklamujące się postrzega się jako solidne i godne zaufania. Katalog pomieści zarówno bogatą treść, jak i duże zdjęcia wydrukowane w bardzo dobrej jakości. Druk na papierze kredowym o gramaturze 130–350, opcjonalne uszlachetnienie folią błyszczącą lub matową i lakierem wybiórczym UV.

Foldery z okładką lub bez okładki

Foldery reklamowe możemy wydrukować na papierze o jednakowej gramaturze np. gazetki marketowe, katalogi lub środek może być wydrukowany na cieńszym papierze 130-200g mat/błys a okładka może być grubsza 250-350g. Układ z okładką lepiej się sprawdza przy produktach ekskluzywnych, markowych.

Papiery Kreda błysk/mat. 90g, 130g, 170g, 250g, 300g, 350g. Plus okładka

Produkt drukowany na kredzie błysk/mat o gramaturze 130g lub 170g. Papiery o mniejszej gramaturze są papierami, które sprawdzają się najlepiej w dużym kolportażu. Gramaturę stron i okładek dobierają graficy indywidualnie w zależności od możliwości technicznych oraz zapotrzebowania. Oczywiście posiadamy możliwość wydrukowania innych zestawień ale te zestawy są najbardziej popularne przy niskiej cenie.

Format A4, A5, A6, DL, Kwadrat 120×120, B5 oraz inne.

Produkt w standardowym formacie A4, A5 lecz wykonujemy inne formaty w zależności od zapotrzebowania. Czasami ogranicza nas tylko wyobraźnia lecz jeżeli chodzi o model biznesowy to pozostajemy przy standardowych formatach.

Dwustronnie kolorowe (4 4 CMYK)

Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z możliwością uszlachetniania. Katalog może mieć od 8 stron do 64 bez klejenia i oprawy. katalog musi mieć krotność co 4 str. Kolorystyka zgodna z europrofilem offsetowym ICC.

Szycie drutem – Zszywka prosta

Zszywki

Proste

lub

Oczkowe

Katalogi Klejone

Katalogi klejone to znacznie więcej niż zwyczajne katalogi. Zastosowany w nich klej poliuretanowy jest bardzo elastyczny i utrzymuje strony razem nawet, gdy otworzy się katalog „na płasko”. Jego warstwa jest przy tym znacznie cieńsza niż ta, którą katalogi klejone są tradycyjnie.
Ty decydujesz, ile miejsca jest Ci potrzebne: katalog może mieć od 48 do 256 stron plus okładka. Nasi graficy obliczą grzbiet i dopasują treść.

Standard A4 (210 x 297 mm)

Produkt w standardowym formacie A4 o wymiarach 210 x 297 mm. Wykonujemy również inne formaty A5, A6, DL, Kwadratowe.

Dwustronnie kolorowe (4+4 CMYK)

Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron.
www.facebook.com/3dlspl