Torby

Torby bawełniane firmowe.

Torby bawełniane reklamowe z nadrukiem firmowym to najlepsza prezentacja firmy w mieście. Wykonujemy już od 50 szt. ale możemy wykonać jedną sztukę. W zależności od ilości i ilości kolorów możliwość wykonania nadruku kilkoma sposobami, Sitodruk, Flex, Flock, Sublimacja(tylko poliesterowe).

Torby Papierowe z nadrukiem firmowym.

Sprzedając ekskluzywne towary warto zaopatrzyć się w eleganckie torby z nadrukiem firmowym będące uzupełnieniem oferty. Torby są wykonane z papieru z laminatem matowym lub błyszczącym z możliwością położenia lakieru wybiórczego.

Formaty standartowe w pionie lub poziomie: B3(*poziom50x35x13cm), A3(35x43x10cm), A4(35x24x10cm), A5(24x18x90cm), na wino(390x120x90mm), możliwe inne wymiary pomiędzy pionem i poziomem jest różnica ok 1 cm wynikająca z ustawień technologicznych na maszynach. Torby drukujemy offsetowo na białym papierze i zabezpieczamy folią. Torby ekologiczne, szare są bez laminatu.

Plecaki

Zapraszamy do naszych dostawców gadżetów, ponadto współpracujemy z wieloma producentami i możemy przygotować ofertę indywidualną.

Aktówki

Dużą popularnością cieszą się aktówki firmowe z grawerem laserowym.

Teczki

w Budowie

Znakowanie:

Możemy wykonać nadruk na materiałach lub Grawer laserowy. Szczegóły grawerowania w zakładce Znakowanie. Na materiałach piśmiennych wykonujemy za zwyczaj trzy rodzaje nadruków. Tampodruk, Grawer laserowy lub nadruk UV (od 1 szt.* oferta już wkrótce dostępna)