Kubki Reklamowe

Kubki Reklamowe

    

Kubki reklamowe stanowią ciekawe uzupełnienie oferty firmowej, można rozdawać je na targach lub spotkaniach firmowych. Stanowią idealny prezent dla partnerów biznesowych. Posiadamy kilka wzorów pod sublimacje lub Grawer gdzie możemy wykonać indywidualny wzór. Dla firm posiadamy kubki pakowane za zwyczaj po 24 szt.

Kubki Termiczne

W naszych katalogach z gadżetami znajdą Państwo szeroką ofertę kubków termicznych oraz termosów. Posiadamy możliwość znakowania laserowego jak i nadruku tampo.

Piersiówki i Kieliszki z Grawerem

Kieliszki tak jak i Piersiówki za zwyczaj grawerujemy laserowo, możliwy jest nadruk lecz nieduży koszt znakowania jak i efekt za zwyczaj przekonuje klientów do tej formy reklamy.

Znakowanie:

Możemy wykonać nadruk na materiałach lub Grawer laserowy. Szczegóły grawerowania w zakładce Znakowanie. Na materiałach piśmiennych wykonujemy za zwyczaj trzy rodzaje nadruków. Tampodruk, Grawer laserowy lub nadruk UV (od 1 szt.* oferta już wkrótce dostępna) W przypadku klasycznych kubków sublimacyjnych wykonujemy już od 1 szt. informacja na miejscu.

Znakowanie indywidualne.

Wykonujemy znakowanie okolicznościowe na Dzbankach, Kieliszkach, Cukiernicach. Znakowanie jest piękną formą prezentu lub pamiątki z dedykacją. Termin znakowania 1-3 dni, możliwy Expres po skontaktowaniu się z naszym pracownikiem.