Oklejanie Samochodów

Witamy w naszej pracowni reklam, zajmujemy się oklejaniem pojazdów już od 18 lat. Oferujemy kompleksowe oklejania samochodów reklamą. Ponadto zajmujemy się zmianą koloru, przyciemnianiem szyb, projektowaniem i różnymi nietypowymi rozwiązaniami. Ponadto dużym powodzeniem cieszą się magnesy reklamowe na samochody. W naszej ofercie znajdą państwo wiele ciekawych rozwiązań.

Naklejki plotowane.

Naklejki wycinane ploterowo z folii barwionej w masie są jedną z najtrwalszych reklam, ich trwałość jest największa. W ofercie posiadamy ekonomiczne (3-5 lat) oraz polimerowe (5-9 lat). Żywotność w dużym stopniu zależy od eksploatacji. Przy dużych przetłoczeniach stosujemy folie wylewne.

Naklejki drukowane.

Drukujemy naklejki ekonomiczne, naklejki polimerowe oraz wylewne. W zależności od wypukłości i przetłoczeń. Średnia żywotność to ok 3 lat. Istnieje możliwość zabezpieczenia wydruku laminatem dzięki czemu żywotność naklejek może się zwiększyć dwukrotnie. Druk wysokiej rozdzielczości 720 DPI full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych, co czyni go pod względem jakości i trwałości jednym z lepszych rozwiązań.

Folia OWV.

Folia OWV perforowana używamy do oklejania szyb w pojazdach.  Druk wysokiej rozdzielczości full kolor odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Naklejki Odblaskowe.

Dużą popularnością cieszą się naklejki odblaskowe, dzięki nim wasza reklama będzie lepiej widoczna i rozpoznawalna. W nocy naklejki świetnie odbijają światło idealnie spisują się na pojazdach technicznych oraz zaopatrzenia gdy sytuacja wymaga zwrócenia uwagi.

Przyciemnianie szyb.

Posiadamy szeroką gamę folii przyciemniających w zależności od efektu który chcą Państwo uzyskać od mocnych do delikatnych. Ze względu na ograniczenia czasowe wyklejamy jedynie określone grupy szyb.

Laminowanie Wydruków.

Możemy zwiększyć żywotność oraz odporność na uszkodzenia dzięki laminowaniu wydruków. Laminaty dwukrotnie zwiększają żywotność reklam na samochodach i są bardziej odporne na zniszczenia. Stosujemy obecnie laminat pięcioletni do wydruków na folii wylewnej.

Naklejki Magnetyczne.

Naklejki magnetyczne czyli magnesy wykonujemy na kilku rodzajach podłoży. Magnes ekonomiczny 0,6 mm, magnes standardowy 0,7 mm oraz mocny 0,8 mm. Druk na folii wysokiej rozdzielczości full kolor 720 DPI odporny na działanie czynników atmosferycznych z możliwością zalaminowania lub wykonania z folii ploterowej. Istnieje możliwość zamówienia mocniejszego magnesu. Przed zamówieniem magnesu można u nas dokonać pomiaru czy element nie był szpachlowany w przypadku elementów naprawianych właściwości magnesów mogą ulec osłabieniu.

 

Naklejki na łodzie.

Oprócz naklejek rejestracyjnych oferujemy naklejki z nazwami jednostek, ozdobne, specjalne w zależności od gustu lub projektu.

Oklejanie Motorów i skuterów.

Oklejamy skutery, motory, rowery reklamami. Tak samo jak samochody jest to świetny nośnik reklamowy. Ze względu na brak czasu nie zajmujemy się oklejaniem zbiorników oraz całościowo.

facebook-logo  www.facebook.com/3dlspl – więcej realizacji, zapraszamy do polubienia 🙂