Torby Bawełniane

Torby Bawełniane z Nadrukiem w Józefowie.

Torby bawełniane to dobra forma reklamy oraz część akcji Nie na Marne dzięki której możecie zadbać o ekologię inwestując w Reklamę. Nasza oferta jest jedną z najlepszych ofert na linii Otwockiej. Z naszej oferty skorzystało już kilkadziesiąt firm. Oferujemy już od 50 szt. z nadrukiem w zależności od ilości kolorów.

Oferujemy kilka rodzajów toreb bawełnianych oraz innych zakupowych. W kolorach Ecro, biała, czarna lub inne według zapytania.  Torby mogą mieć krótkie lub długie ucho. Realizujemy zamówienia od 3 dni bez nadruku do 14 dni w zależności od rodzaju nadruku.

NADRUKI.

Oferujemy kilka rodzajów nadruku na torbach bawełnianych:
– Flex
– Flock
– Sitodruk
– DTF nadruk full kolor od 1 szt.

Ceny koszulek w zależności od ilości bez nadruku. Nadruk lub Haft jest kalkulowany indywidualnie w zakładce nadruki. Ceny koszulek mogą się zmienić w zależności od wybranego modelu. Przykładowe ceny nie stanowią oferty handlowej a jedynie informacyjne.

Projekty Graficzne.

Na miejscu nasi graficy mogą wykonać projekt nadruku. Oraz przygotować wizualizację dzięki czemu uzyskają Państwo najlepszy produkt reklamowy Państwa firmy. Posiadamy duże doświadczenie oraz zaplecze dzięki któremu możemy zaoferować cały szereg rozwiązań.