Potykacze

Potykacze reklamowe można spotkać w każdym mieście i galerii. Stanowią szybką i uniwersalną reklamę i informację. Używane na co dzień i w czasie promocji. Oferujemy kilka rodzajów. Od najtańszych z PCV, metalowe do OWZ z wymienną grafiką. Nasi graficy wykonają projekt i doradzą co do wielkości.

Potykacze PCV

Od małych 40×50 cm do metrowych 70×100 cm dwustronne z grafiką drukowaną lub plotowaną. Istnieje możliwość wymiany grafiki. Posiadamy na stanie potykacze w wymiarach:
– 100×70 cm
– 100×60 cm
– 60×40 cm
Oraz inne na zamówienie w zależności od zapotrzebowania.

Potykacze Metalowe

Potykacze proste z blachy ocynkowanej  dwustronne lub z możliwością wzmocnienia stelażem stalowym dzięki czemu potykacz będzie stabilniejszy. Potykacze są dostępne jedynie na zamówienie.

Potykacze OWZ

Eleganckie potykacze z Aluminium z wymienną grafiką w ramach samozatrzaskowych.  Formaty A2, A1, B2, B1 oraz inne na zamówienie.

Ramki OWZ

Często sklepy decydują się na ramki OWZ dzięki czemu mogą szybko wymienić grafikę i robić promocje. Często stosowane w Galeriach i sieciach handlowych. Oferujemy w wymiarach: A4, A3, A2, A1, B2, B1

Wydruki do Potykaczy.

Drukujemy plakaty do potykaczy OWZ, w przypadku ustawianych na zewnątrz bardzo dobrze spisują się wydruki na banerze. Również są dużo bardziej trwałe.

Projekty.

Projekty należy przygotować w skali 1:1 z rozdzielczością 200-300 DPI z fontami zamienionymi na krzywe oraz w CMYK z profilem offsetowym zgodnym z zasadami DTP.