Współpraca

Dzięki dynamicznemu rozwojowi stale się powiększamy, zatrudniając nowych pracowników oraz zatrudniając podwykonawców i freelancerów. Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i zagranicą w celu dostarczenia najlepszych produktów w dobrej cenie.

Freelance:

Jeżeli masz ciekawe pomysły specjalizujesz w danej dziedzinie lub chciał by ktoś nawiązać z nami współpracę zapraszamy do kontaktu. W tym celu prosimy o przesłanie formularza osobowego razem z CV na adres biuro oraz przykład swoich prac.

Praktyki i staże:

Praktyki i staże należy zgłaszać miesiąc wcześniej [email protected], w zgłoszeniu proszę o załączenie kwestionariusza informacją o terminie oraz znajomości programów i zagadnień związanych z grafiką.

Drukarnie i Podwykonawcy:

Często gdy nasze maszyny są zbyt małe lub obłożone pracą tak że nie wyrabiają się część prac zlecamy na zewnątrz. Posiadając wolne moce przerobowe, posiadacie zdolności manualne lub plastyczne zapraszamy do kontaktu.

UWAGA firmy oferujące usługi SEO, pozycjonujące, ulepszające strony, fotowoltaika, kredyty, leasingi, oferujące pracowników, suplementy, leki, preparaty i inne niechciane produkty będą zgłaszane. Nie życzymy sobie spamu.