PLEXI

Ekspozytory z plexi

Od lat wykonujemy wyroby z plexi, są to statuetki, ślubne i kościelne dewocjonalia, okolicznościowe podziękowania i nagrody, podstawki pod wizytówki, ulotki z grawerem laserowym lub bez. Podstawki pod biżuterie, ekspozycja towaru.

Posiadamy na stanie Plexi Bezbarwną, Białą, Opalową, Oraz Kolory Czarny, Czerwony, Zielony, Niebieski, Złoty, Srebrny, Lustro Złote i srebrne, Plexi Fluo oraz inne kolory na zamówienie.

Tabliczki Informacyjne z Plexi,

Litry, Logotypy i znaki przestrzenne

Dużą część produkcji zajmuje wykonywanie logotypów. Możliwość połączenia różnych technologii, Dibondu, Plexi, Styroduru, Sklejki oraz innych może dać Państwu wyjątkowy efekt prezentacji firmy. Dodatkowo istnieje możliwość podświetlenia LED oraz wykonanie dodatkowych uszlachetnień.

Patyczki do lodów oraz prezentery do sklepów i salonów – Najnowszy trend to patyczki do kuwet z lodami z nadrukiem UV. Nadruk kończy się w połowie jest trwały i estetyczny, odporny na ścieranie. Dzięki takiemu oznakowaniu lody lody będą lepiej rozpoznawalne i szybciej się sprzedadzą.

Breloki

Obudowy i osłony z plexi giętego oraz Poliwęglanów. Dowolny kształt wycinany CNC oraz gięty do 1 m.

Podstawki i Wizytowniki z Plexi

Nasze możliwości oraz zaplecze pozwalają zaoferować bardzo szeroką gamę wyrobów oraz produktów. Dzięki nam wizualizacja Państwa firmy nabierze nowych kształtów i wzmocni pozycję na rynku.

Osłony z Plexi

Osłony z Plexi bezbarwnej 2mm, 3mm, 4mm, 5mm lub inny wymiar. Format

Nasze możliwości oraz zaplecze pozwalają zaoferować bardzo szeroką gamę wyrobów oraz produktów. Dzięki nam wizualizacja Państwa firmy nabierze nowych kształtów i wzmocni pozycję na rynku. Zobacz co jeszcze robimy 🙂