PLEXI

Wyroby z PLEXI

Produkcja wyrobów z plexi najwyższej jakości od małych breloków do reklam i ekspozytorów. Wykonujemy od projektu do gotowego produktu. Przyjmujemy również projekty Państwa. Najczęściej wykonywane produkty to:

Model PLEXI: Opis

LOGOTYPY
PIKTOGRAMY
ZNAKI
Logotypy, Piktogramy i znaki z Plexi stały się bardzo popularne i modne w ostatnich czasach. Wykonujemy do biur, urzędów i galerii wiele rodzajów oznakowań.

LITERY
CYFRY
Oznakowanie numerów posesji, pomieszczeń, WC, oznaczenia w sklepach oraz galeriach. Na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

TABLICZKI
REKLAMOWE
INFORMACYJNE
Tablice informacyjne, reklamowe, możliwość wycinania dowolnych kształtów laserowo i CNC. Nadruk UV, Folia plotowana, Folia drukowana, szroniona lub łączenie kilku technik. Możliwość umieszczenia emblematu lub tabliczki z laminatu grawerskiego.

PODSTAWKI
EKSPOZYTORY
EKSPOZYCJA
i DEKORACJE
Podstawki, ekspozytory, na biżuterię, wizytówki, ulotki lub ofertę. Do restauracji i przychodni. Wycinane laserowo, gięte, klejone z możliwością oklejenia, grawerowania lub umieszczenia tabliczki z laminatu grawerskiego.

BRELOKI
ZAWIESZKI
Breloki do kluczy, na prezenty, okolicznościowe do tego możliwość dołączenia kółek, łańcuszków do przyczepienia. Plexi grawerowana z możliwością oklejenia folią lub laminatem.

OSŁONY
Osłony stanowisk antybakteryjne do biur i sklepów. Osłony do maszyn, zabezpieczenia BHP i nietypowe.

STATUETKI
PODZIĘKOWANIA
DYPLOMY
Dyplomy i statuetki mogą być subtelne jak i wycinane laserowo dowolne kształty i formy. Możemy na nich umieścić tabliczki z laminatu jak i dokleić dowolną formę.

ŚLUBNE
KOMUNIJNE
DEWOCJONALIA

Z peksi możemy wykonać całą gamę produktów takich jak topery, ekspozytory, podziękowania, zawieszki, dewocjonalia do postawienia jak i powieszenia.
 
OPAKOWANIA
GABLOTY
URNY
SKRZYNKI
NIETYPOWE
Z plexi możemy wykonać opakowania, gabloty, pojazdy, kształty. Wszystko to kwestia pomysłu. Od opakowań i gablot po Urny i skrzynki na drobne produkty i napiwki.

Ponadto wykonujemy dużo więcej produktów niż wystawiamy i opisujemy. Zapraszam do składania zapytań i zamówień. Nasi graficy chętnie pomogą z niemal każdym problemem.

Model PLEXI: Grubość Cięcie

Bezbarwna
Extrudowana
Wylewna
2 mm
3 mm
4 mm
5 mm
6 mm
10 mm
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Biała OPAL Extrudowana
Wylewna
2 mm
3 mm
4 mm
5 mm
6 mm
10 mm
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Kolorowa
Wylewna
3 mm
Czarna 5 mm*
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Złota/Srebrna
Matowa
Błyszcząca
3 mm
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Lustro Złoto/Srebro
3 mm
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Brokatowa 3 mm
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Fluo
Inne nietypowe
3 mm
Ręczne
Mechaniczne
Frezowanie CNC do 100×150 cm
Laserowe 45×73 cm

Tabliczki Informacyjne z Plexi.

Produkujemy dużą ilość tabliczek z plexi informacyjnych oraz reklamowych. Tabliczki mogą być cięte na wymiar jak i Laserowo i CNC na frezarkach. Dzięki czemu możemy w sposób estetyczny wykonać tabliczki w dowolnym kształcie jak i wymiarze. Do tego możemy zastosować dystanse, listwy jak i podświetlenie LED. Najczęściej wykonywanym znakowaniem to grawer, folia plotowana, folia drukowana. Ale możemy wykonać coś specjalnego jak Loga i Litery z PLEXI, Sklejki, Laminatów, Neonu. W naszej pracowni możemy w dowolny sposób wykonywać nasze reklamy.

Litry, Logotypy i znaki przestrzenne

Dużą część produkcji zajmuje wykonywanie logotypów. Możliwość połączenia różnych technologii, Dibondu, Plexi, Styroduru, Sklejki oraz innych może dać Państwu wyjątkowy efekt prezentacji firmy. Dodatkowo istnieje możliwość podświetlenia LED oraz wykonanie dodatkowych uszlachetnień.


Patyczki do lodów oraz oznakowanie produktów.  – Najnowszy trend to patyczki do kuwet z lodami z nadrukiem UV. Nadruk kończy się w połowie jest trwały i estetyczny, odporny na ścieranie. Dzięki takiemu oznakowaniu lody lody będą lepiej rozpoznawalne i szybciej się sprzedadzą.

Breloki

Jednym z rozwiązań jest produkcja breloków. Nasza linia technologiczna pozwala na wykonanie efektywnych breloków. Nasze produkty są skierowane głównie do firm, urzędów, okolicznościowe oraz regionalne.

Obudowy i osłony z plexi giętego oraz Poliwęglanów.

Możemy wykonać dowolny kształt za pocą urządzeń CNC i wygiąć do 1 m. Z naszych rozwiązań korzystają firmy produkujące roboty, linie produkcyjne, montażowe, urządzenia automatyczne wymagające osłon i zabezpieczeń BHP. Są to rozwiązania często nietypowe w czasie Pandemii współpracowaliśmy z wieloma urzędami i ośrodkami medycznymi w celu wykonania osłon ochronnych.

Podstawki i Wizytowniki z Plexi

Nasze możliwości oraz zaplecze pozwalają zaoferować bardzo szeroką gamę wyrobów oraz produktów. Dzięki nam wizualizacja Państwa firmy nabierze nowych kształtów i wzmocni pozycję na rynku.

Dystanse ozdobne do montażu tabliczek

Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję dystansów ozdobnych do tabliczek informacyjnych jak i reklamowych. Dzięki dystansom można ładnie i estetycznie zamontować tabliczkę przy drzwiach.

Nasze możliwości oraz zaplecze pozwalają zaoferować bardzo szeroką gamę wyrobów oraz produktów. Dzięki nam wizualizacja Państwa firmy nabierze nowych kształtów i wzmocni pozycję na rynku. Zobacz co jeszcze robimy 🙂

Gotowe Projekty

Przyjmujemy pliki w formatach CDR, Ai, EPS, PDF lub inne wektorowe do oceny. Pliki powinny być w formie wektorowej, grawer może być bitmapą, linie cięcia powinny być grubości włosowej w kolorze czerwonym. Laser maksymalny format do cięcia to 735×450 mm, tniemy do 10 mm maksymalna powierzchnia grawerowania to 630×450 mm. Frezarka CNC wycina 100×150 cm linie cięcia powinny być grubości włosowej.