Grawer

Grawerowanie Laserowe 3D Laser Studio – Józefów k./Otwocka

Grawer stał się jedną z najpopularniejszych form znakowania wszelkich gadżetów i prezentów indywidualnych jak i firmowych. Dzięki znakowaniu mogą Państwo uzyskać niepowtarzalny efekt, złożyć dedykację lub oznakować trale przed kradzieżą złoto, srebro, narzędzia, telefony, tablety itp. Możliwości jest bardzo dużo znakując już 15 lat ciągle trafiamy na coś nowego w tej branży.
Ceny dotyczą pojedyńczych sztuk. W przypadku większej ilości cena jest kalkulowana indywidualnie.

GRAWER na Zegarku – Fiber 

Biżuteria Grawerowana Laserowo

Dewocjonalia Grawerowane Laserowo

Grawer na Szkle – Szklanki, Kieliszki, Wazony, Butelki, Karafki, Słoiki i inne.

Tabliczki znamionowe z Laminatów, Aluminium oraz w KOLORZE ! – SUPER CEY / EXPRES / Fachowa Pomoc 🙂
Menu grawerowane na sklejce do Restauracji, Dedykacje, Podziękowania, Szyldy itp. Kalendarze grawerowane A5 – Polecamy !Dedykacja okolicznościowe  – Laminat grawerowany i cięty laserowo 1,6, Silver, Gold, itpStatek  Wykonano na Laser CO2 Mercury. Tabliczka na drzwi ze sklejki Grawerowana i Cięta laserowo Sklejka Grawerowana Laserowo Breloki z Plexi 10mm Grawerowane i cięte laserowo.       Drewniane podkłady z Podziękowaniem lub Dyplomem Grawerowanym na Laminacie.Grawer na Szabli dla Polskiego Kosmonauty Mirosława Hermaszewskiego.
Grawer na piórze Grawery na słoikach, butelkach, szklankach, kieliszkach, kubkach i dzbankach.  Grawer na szklanym zegarze Grawer na piersiówce ze stali.  Kubki grawerowane laserowo. Grawer na laptopie dla Powiatu Otwockiego. Lider Sosnowych Klimatów 🙂

Termos metalowy z grawerem

Posiadamy dwa lasery CO2, FIBER, Frezarkę CNC trzyosiową 3D, Za zwyczaj czas oczekiwania to 1 do 3 dni roboczych. W niektórych przypadkach może się wydłużyć w zależności od nakładu pracy oraz kolejki.

Lasery CO2 o powierzchni 45×63 cm i 45×73 cm i 16 cm wysokości, moc 15 i 25 W, Prędkość 1m/s oraz 1,5 m/s, Rozdzielczość 1000 i 1500 DPI – Grawerowanie i cięcie materiałów takich jak:
Laminaty Grawerskie, Plexi, Guma, Skóra, Folia PP (szablony), Karton, Sklejka, Drewno, Korek, Filc, Materiały tekstylne, Szkło, Aluminium Anodowane, Skaja (materiały skóropodobne).

Laser FIBER powierzchnia znakowania 11x11cm i do 50 cm wysokości, Prędkość do 6 m/s, Rozdzielczość 2500 DPI – Grawerowanie w Metalach, Podajnik Automatyczny do długopisów (do 1000/godz.) Idealnie się sprawdza do grawerowania gadżetów oraz prezentów z metali szlachetnych.

Frezarka CNC o powierzchni roboczej 150x100x20 cm trzyosiowa cięcie mechaniczne i frezowanie CNC.