Projekty Graficzne

Projekty Graficzne.

Od lat nasze studio oferuje profesjonalne i nowoczesne projekty graficzne. Zajmujemy się od projektu do przygotowania do druku materiałów. Posiadamy duże zaplecze zdjęć i klipardów oraz współpracujemy ze stokami takimi jak fotolia, DEPOSITPHOTOS, Shutterstock. Ponadto dysponujemy własnym studiem fotograficznym gdzie w ciągu roku jest wykonywanych ponad 10 000 zdjęć reklamowych.

Projekty Ekonomiczne:

W naszej ofercie nie tylko komercyjne projekty ale również dla małych i rozwijających firm 🙂

Projekty Profesjonalne:

Dla wymagających oferujemy profesjonalne projekty dzięki którym mogą państwo zwiększyć sprzedaż oraz popularność swoich produktów, usług lub firmy.

Projekty Ekspresowe:

Jesteśmy w stanie dla potrzeby chwili szybko wykonać projekt który mogą państwo zaakceptować w każdym miejscu może być przesłany e-mai lub MSMem. Możemy się umówić i opracować projekt na miejscu.

Designe for Busines:

Obecne każdy biznes który się rozwija potrzebuje dobrej obsługi graficznej. Designe for Busines to kompleksowa obsługa dla waszej firmy. Proponujemy i dobieramy najlepsze rozwiązania dla Państwa działalności. Każdy biznes potrzebuje innej reklamy oraz innej strategii w jednym przypadku wzmacniamy pozycje marki na rynku a w innym przypadku wprowadzamy nowy produkt lub aktualizujemy istniejąc. Nie zależnie od tego czy to jest fryzjer czy proszek do prania każdy produkt lub usługę można wykreować w dowolny sposób tak aby zwiększyć jej pozycję na rynku.

Creative:

Nasi graficy chętnie wykonają niemal każdy projekt oraz dopasują go do potrzeb. Prawidłowa aranżacja i dobór kolorów pozwolą dopasować się do wysokich standardów i potrzeb.

Oferujemy projekty: Opakowań, Logotypów, Wizytówek, Ulotek, Folderów, Katalogów, Biznes Karty, Voucherów, Gazetek, Notesów, Reklamówek, Etykiet, Menu, Cenników, Teczek, Kopert, Kalendarzy, Reklam Prasowych, Biletów, Pocztówek, Plakatów, Banerów, Bilbordów, Tablic Reklamowych, Reklam na Samochodach, Roll-up, Ścianki, Grafika 2D, Grafika 3D, Animacje 3D, Spoty reklamowe, CD/DVD, Strony WWW, Sklepy Internetowe, Portale.

Projekty stron www:

Wykonujemy od prostych stron w html i php do w pełni funkcjonalnych wykonanych w wordpress z panelem zarządzania.
PROMOCJA – strona www wordpress już od 1999 zł brutto
w tym:
– Serwer na 1 rok
– Domena 1 rok
– Instalacja do 4 stron z panelem administracyjnym
– kontakt z wygenerowaną mapą.
– Zdjęcia z bazy lub dostarczone przez klienta.
– Moduł SEO plus pozycjonowanie podstawowe w przeglądarkach
– e-mail firmowy (opcja)

Oraz inne projekty, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Projekty 3D, CNC, CAD. 

Wizualizacje Reklam Outdoor, Indoor.

Współpracujemy z wieloma firmami na świecie, do celów projektowych możemy sami wykonać zdjęcie lub grafikę. Lecz aby oszczędzić czas mogą Państwo wybrać gotowe zdjęcia lub grafiki do projektów: depositphotos.com

Depositphotos