Projekty Graficzne

Projekty Graficzne.

Od lat nasze studio oferuje profesjonalne i nowoczesne projekty graficzne. Zajmujemy się od projektu do przygotowania do druku materiałów. Posiadamy duże zaplecze zdjęć i klipartów oraz współpracujemy ze stokami takimi jak DEPOSITPHOTOS, Shutterstock itp. Ponadto dysponujemy własnym studiem fotograficznym gdzie w ciągu roku jest wykonywanych setki zdjęć do reklam.

Projekty Ekonomiczne:

Szybko tanio, ekonomicznie. Proste projekty ekspresowo od 35 zł

Projekty Profesjonalne:

Dla wymagających profesjonalne rozwiązania. Roboczogodzina od 55 zł

Projekty Ekspresowe:

Projekty od ręki – Z naszym grafikiem jest to możliwe.

Designe for Busines:

Obecne każdy biznes który się rozwija potrzebuje dobrej obsługi graficznej. Designe for Busines to kompleksowa obsługa dla waszej firmy. Proponujemy i dobieramy najlepsze rozwiązania dla Państwa działalności. Każdy biznes potrzebuje innej reklamy oraz innej strategii w jednym przypadku wzmacniamy pozycje marki na rynku a w innym przypadku wprowadzamy nowy produkt lub aktualizujemy istniejąc. Nie zależnie od tego czy to jest fryzjer czy proszek do prania każdy produkt lub usługę można wykreować w dowolny sposób tak aby zwiększyć jej pozycję na rynku.

Creative:

Nasi graficy chętnie wykonają niemal każdy projekt oraz dopasują go do potrzeb. Prawidłowa aranżacja i dobór kolorów pozwolą dopasować się do wysokich standardów i potrzeb.

Oferujemy projekty: Opakowań, Logotypów, Wizytówek, Ulotek, Folderów, Katalogów, Biznes Karty, Voucherów, Gazetek, Notesów, Reklamówek, Etykiet, Menu, Cenników, Teczek, Kopert, Kalendarzy, Reklam Prasowych, Biletów, Pocztówek, Plakatów, Banerów, Bilbordów, Tablic Reklamowych, Reklam na Samochodach, Roll-up, Ścianki, Grafika 2D, Grafika 3D, Animacje 3D, Spoty reklamowe, CD/DVD, Strony WWW, Sklepy Internetowe, Portale.

Projekty stron www:

Jedną z podstawowych wizytówek firmy to strona www. Chcąc się rozwijać, mieć stały kontakt z klientami warto zainwestować w nowoczesną stronę dzięki której klienci łatwo i szybko znajdą Państwa firmę.  Wykonujemy od prostych stron firmowych do sklepów e-commerce.
Oferta podstawowa dla firm:
– Serwer na 1 rok + Domena 1 rok (150 zł/rok lub własna)
– Instalacja WordPress do 4 stron z panelem administracyjnym
– kontakt z  mapą.
– Zdjęcia z bazy lub dostarczone przez klienta.
– Moduł SEO plus pozycjonowanie podstawowe w przeglądarkach
– e-mail firmowy (opcja)
– oraz wiele innych modułów do wyboru.

Oraz inne projekty, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Projekty 3D, CNC, CAD. 

Wizualizacje Reklam Outdoor, Indoor.

Współpracujemy z wieloma firmami na świecie, do celów projektowych możemy sami wykonać zdjęcie lub grafikę. Lecz aby oszczędzić czas mogą Państwo wybrać gotowe zdjęcia lub grafiki do projektów: depositphotos.com

Depositphotos——————————————

Zatrudnimy Grafik Designer: Nasza firma to wyjątkowe miejsce dla osób ambitnych oraz chcących rozwijać się. Masz pomysł, szukasz pracy skontaktuj się.

Zacznij pracę z rozwojowej firmie.